استاندار گلستان:

گلستان 21 300x185 - همراهی علما و روحانیون در مقابله با کرونا قابل تقدیر استترکمن نیوز: استاندار گلستان با اشاره به همکاری ائمه جمعه و جماعات جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی گفت: همراهی و همکاری علما و روحانیون در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر بود و این نشان‌دهنده نقش روحانیون در موضوعات عمومی زندگی مردم است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در نشست با ائمه جمعه به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به امامت آیت الله طالقانی اظهار کرد: باید تلاش کنیم نیکی و خوبی را در جامعه ترویج کنیم و در بین مردم توسعه بخشیم.
وی افزود: به لحاظ مشکلات و مسائل کشور از بسیاری از جهات ,سال ۶۷ , سال پایان جنگ تحمیلی را تجربه می‌کند و توطئه‌های آمریکا, کاهش درآمدهای کشور مشکلات اقتصادی به نوعی به روزهای پایانی جنگ تحمیلی شباهت دارد.
وی افزود: امروز دشمن با تمام قوا در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و ما نیز باید با تمام قوا به مقابله با ایادی استکبار بپردازیم.
استاندار گلستان یادآور شد: باید از هر تریبونی در راستای امیدبخشی واقعی به مردم استفاده کنیم و خدماتی که توسط بخش‌های مختلف ارائه می‌شود را را بیان نماییم.
حق‌شناس خاطرنشان کرد: با همراهی قرارگاه خاتم‌الانبیا تلاش داریم سد نرماب را با سرعت بیشتری به بهره‌برداری برسانیم و همچنین بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در شهرستان گنبدکاووس و بیمارستانی جایگزین بیمارستان طالقانی در گرگان ایجاد نمایید.
وی با اشاره به خدمات دولت در گلستان گفت: در سال جاری تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مطالبات گندمکاران و کلزاکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت شده است و این علیرغم تمام کمبودهای مالی دولت اتفاق افتاده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۴۶

۰۴ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79795

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک