امروز : پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106337

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:53 | ۲۶ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

WhatsApp Image 2022 01 16 at 20.52.49 300x225 - همدلی و تلاش مجموعه دستگاه‌های شهرستان مراوه تپه ستودنی استترکمن نیوز:  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: همدلی و تلاش مجموعه دستگاههای شهرستان مراوه تپه ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ناهید جعفری در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی شهرستان مراوه تپه و دیدار با کادر بهداشتی درمانی این شهرستان افزود، در اجرای واکسیناسیون ویروس کرونا همدلی و تلاش مدیران دستگاهها و پرسنل شبکه و مراکز بهداشت و خانه های بهداشت این شهرستان ستودنی بود که جای بسی تشکر و قدردانی دارد.

WhatsApp Image 2022 01 16 at 20.52.49 1 300x225 - همدلی و تلاش مجموعه دستگاه‌های شهرستان مراوه تپه ستودنی است
در این دیدار معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان مراوه تپه گفت: شبکه بهداشت شهرستان با وجود کمبود امکانات و وسعت شهرستان در اجرای طرح واکسیناسیون با همکاری مدیران دیگر ادارات و تلاشهای پرسنل بهداشت و درمان اقدامات بسیار خوبی انجام داد.
خدایار سیفی افزود: بدلیل بعد مسافت این شهرستان با مرکز استان، شبکه بهداشت و درمان مراوه تپه نیاز به تجهیزات و حمایتهای بیشتری دارد.

WhatsApp Image 2022 01 16 at 20.52.48 300x225 - همدلی و تلاش مجموعه دستگاه‌های شهرستان مراوه تپه ستودنی است
در این دیدار دکتر منصور خوجملی رئیس شبکه بهداشت شهرستان مراوه تپه ضمن ارائه گزارش از روند اجرای طرح واکسیناسیون گفت: بحمدالله با حمایت و همکاری فرماندار محترم و اعضای کارگروه سلامت و امنیت غذایی و مدیران دستگاههای اجرایی و تلاش شبانه روزی پزشکان و کارشناسان و بهورزان طرح فوق با موفقیت در حال انجام است که جای تشکر دارد.
در پایان دکتر ناهید جعفری گفت: ضمن تشکر مجدد از مجموعه مدیران دستگاهها و کادر پزشکی انتظار دارم که این طرح به قوت خود ادامه یابد تا این ویروس کرونا را سپری کنیم.

WhatsApp Image 2022 01 16 at 20.52.48 1 300x225 - همدلی و تلاش مجموعه دستگاه‌های شهرستان مراوه تپه ستودنی است
لازم به یادآوری است که معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان به اتفاق هیئت همراه از مراکز جامع سلامت شهر مراوه تپه ، روستای قازانقایه و خانه بهداشت روستای گوگدره بازدید نمودند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز