امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

چهارم مسابقات اسبدوانی بندرترکمن لغو شد 4 300x199 - هفته چهارم مسابقات اسبدوانی بندرترکمن لغو شد/اولویت ما حفظ امنیت اسب و سلامت چابکسوار استتورکمن نیوز: رییس هیات سوارکاری شهرستان ترکمن از لغو این هفته مسابقات اسبدوانی تابستانه این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ یوسف قزل در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: به علت نا مساعد بودن پیست سوارکاری در اثر بارندگی چند روز پیش هفته چهارم مسابقات لغو شد.

وی افزود: امنیت و سلامت برگزاری مسابقات اسبدوانی به خصوص سلامت چابکسواران در اولویت ما قرار دارد و امروز با تشخیص کمیته فنی هیات سوارکاری بندرترکمن بعد از مشورت با مربیان و چابکسواران مسابقات لغو گردید.

رییس هیات سوارکاری بندرترکمن تصریح کرد: در چند روز اخیر پس از بارندگی با تلاش فراوان آب از پیست مسابقه خارج شد و هر طور بود سعی داشتیم پیست را برای برگزاری هفته چهارم آماده سازیم، اما در بررسی که قبل از برگزاری دور اول در آخرین لحظات داشتیم، متوجه ناهمواری در حدود 50 متر نشست بخشی از پیست مسابقه شدیم و طی جلسه فوری با اعضای کمیته فنی، برای پیشگیری از خطرات احتمالی برای اسبها و چابکسواران، تصمیم به لغو مسابقه اتخاذ شد.

یوسف قزل در پایان با اشاره به اهمیت جلب رضایت علاقمندان مسابقات سوارکاری افزود: کسانی که دفتچره (بلیط) هفته چهارم را خریداری کرده اند نگران نباشند و در هفته آینده میتوانند با تبادل دفترچه بدون پرداخت مبلغی بلیط ورودی (دفترچه) با ترکیب جدید اسبهای شرکت کننده را دریافت کنند.

گزارش از : یاشار نیازی

 

 

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز