امروز : چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

9 300x188 - هفته پایانی کورس زمستانه گنبدکاووس در چهار روز با ۵۸ میلیارد ریال جایزه برگزار می‌شودترکمن نیوز-  هفته هجدهم و پایانی مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه – زمستانه این شهرستان طی چهار روز از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ماه در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده با پیش‌بینی پرداخت ۵۸ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال جایزه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  بهروز نیازی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با برگزاری مسابقات هفته هجدهم کورس پاییزه و زمستانه اسبدوانی گنبدکاووس، پرونده این رخداد ورزشی در سال جاری بسته می‌شود.

وی اضافه کرد: مالکان ۲۹۵ راس اسب از سه نژاد «ترکمن، دوخون و تروبرد» برای شرکت در هفته هجدهم و پایانی مسابقات کورس اسبدوانی گنبدکاووس نام‌نویسی کردند که ۶۷ راس اسب در روز نخست، ۸۱ اسب در روز دوم، ۸۶ اسب در روز سوم و ۶۱ راس اسب هم در روز چهارم و در مسافت‌های تعیین شده با هم رقابت خواهند کرد.

نیازی ادامه داد: روز نخست هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی پاییزه – زمستانه گنبدکاووس چهارشنبه ۱۶ اسفند در ۶ کورس شامل یک دور هزار متری، ۲ دور هزار و ۲۰۰ متری، ۲ دور هزار و ۵۵۰ متری و یک دور هزار و ۷۰۰ متری و روز دوم این هفته نیز پنجشنبه ۱۷ اسفند در هفت کورس شامل ۲ دور هزار متری، یک دور هزار و ۲۰۰ متری و چهار دور هزار و ۷۰۰ متری با حضور تماشاگران در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار می‌شود.

به گفته وی، روز سوم هفته پایانی مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس روز جمعه ۱۸ اسفند در هشت دور شامل ۲ دور هزار متری، ۲ دور هزار و ۲۰۰ متری، ۲ دور هزار و ۷۰۰ متری و ۲ دور ۲ هزار و ۲۰۰ متری و روز چهارم هم روز شنبه ۱۹ اسفند در ۶ دور شامل ۲ دور هزار متری، ۲ دور هزار و ۲۰۰ متری، یک دور هزار و ۶۰۰ متری و یک دور هزار و ۷۰۰ متری برگزار خواهد شد.

رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس همچنین اظهار کرد: کمیته برگزاری مسابقات اسبدوانی این شهرستان برای اسب‌های برتر روزهای نخست، دوم، سوم و چهارم هفته پایانی این رخداد ورزشی در مجموع ۵۸ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال جایزه نقدی پیش بینی کرده که به صاحبان اسب‌ها، مربیان و چابکسواران آنها پرداخت خواهد شد.

نیازی افزود: از مجموع جوایزه نقدی پیش بینی شده برای صاحبان، مربیان و چابکسواران اسب‌های برتر هفته هجدهم مسابقات کورس پاییزه – زمستانه گنبدکاووس، هشت میلیارد و ۵۶۲ میلیون ریال برای روز نخست، ۹ میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال برای روز دوم، ۳۱ میلیارد و ۱۱۲ میلیون ریال برای روز سوم و هشت میلیارد و ۶۷۱ میلیون ریال برای روز چهارم و پایانی این هفته است.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز