امروز : یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    82029

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:44 | ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

سوم سوارکاری بندرترکمن 1 300x200 - هفته سوم مسابقات سوارکاری بندرترکمن برگزار شدترکمن نیوز:  هفته سوم مسابقات اسبدوانی تابستان ۹۹ بندرترکمن با حضور پرشور علاقه‌مندان به این ورزش بومی و اصیل ترکمن صحرا با شرکت ۴٧ رأس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این هفته از مسابقات در ۶ دور هزار و ۱۴۵۰ متری و با رقابت ۴٧ اسب از نژاد‌های دوخون و ترکمن برگزار شد.

در دور نخست اسب‌های نژاد ترکمن (Maiden) (۳+ ساله) وارد دپار شدند که پیمان قلرعطا با اسب لان جان قهرمان شد و رامین قهرمانی با اسب گلین سروین وعبدالحلیم قبادی با اسب طاهره خانم به ترتیب دوم و سوم شدند.

دومین دور این مسابقات بین اسب‌های نژاد دوخون (Maiden) (۳+ ساله) برگزار شد که عبدالحلیم قبادی بافریسا اول شد و رامین قهرمانی با اسب کینگ آس و محمد امین توماج با اسب باسکار به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون (Maiden) (۲ ساله) یونس اورکلی با یوگی زودتر از خط پایان عبور کرد و مقام های دوم و سوم را به ترتیب محمد امین توماج با اسب امینت و نورمحمد بهادر با اسب برای تو کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس ٢) (۳+ ساله) وارد دپار شدند که آق اویلی بشگرد با اسب دوبلین قهرمان شد، عنوان دوم به نادر صالح پور با اسب سلما رسید و سراج الدین اندروا با اسب آدر سوم شد.

در رقابت دور پنجم بین اسب‌های نژاد تروبرد (Maiden) (۳+ ساله) امیر مختومی با اسب اوکیا زودتر از خط پایان گذشت و اول شد، کمال صالح پور با اسب دلتو و سراج الدین اندورا با اسب کوروت به ترتیب دوم و سوم شدند.

دور ششم اسب‌های نژاد دوخون (هندیکاپ کلاس۴) (۳+ ساله) در مسافت ۱۴۵۰ با یکدیگر کورس داشتند که عبدالحلیم قبادی با اسب شکوفا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و قهرمان شد، اسب آلان با چابکسواری نادر صالح پور دوم شد و محمد امین توماج با اسب بروکلین سوم شد.

میزان جوایز اسب‌های برتر پس از تعیین درآمد برگزاری مسابقات متعاقبا تعیین و پرداخت می شود.

این مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار و بصورت مستقیم از طریق فضای مجازی پخش شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز