امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۱,۸۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    85536

  • /
  • تاریخ :

    ۲۲ آبان ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

سایت ترکمن نیوز 300x188 - هفته دوم کورس اسبدوانی پاییزه کشور در گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: هفته دوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت۵۵ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در هفته دوم رقابت‌های کورس اسبدوانی فصل پاییز گنبدکاووس روز پنجشنبه۲۲ آبان ماه ۵۵ راس اسب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ رأس اسب به دلایل فنی حذف شدند و ۵۰ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رقابت در دور اول اسب‌های ۲ ساله ،maiden نژاد ترکمن، به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب اغوزخان زودتر از خط پایان گذشت و یونس اورکلی با اسب ساریه و فیض الله رجال با اسب طاغن بای به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

در دور دوم مسابقات اسب‌های نژاد دوخون +۳ ساله با هم رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب طوطی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت؛ پیمان قلر عطا با اسب کیاشا نایب قهرمان و مهرداد خوجملی با اسب کوهزاد سوم شد.

رقابت دور سوم میان اسب‌های نژاد دوخون ۲  ساله برگزار شد که کمال دلیجه عطا با اسب آناشید ، امیر مختومی با امیر مختومی و قربان محمد اودک با اسب شکور به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در دور چهارم اسب‌های نژاد تروبرد+۳سال با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب هج تایم، بنیامین آرتا با اسب باربارو و ستار مهرانی با اسب لاس وگاس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های نژاد دوخون +۳ سال وارد دپار شدند که کمال دلیجه عطا با اسب الماس بندر زودتر از بقیه خط پایان را پشت سر گذاشت و قهرمان شد، ستار مهرانی با اسب پرنس آلپ و عبدالحلیم قبادی با اسب کادنزا نیز دوم و سوم شدند.
مسابقات اسب دوانی پاییزه گنبدکاووس در دور ششم نیز با رقابت اسب‌های نژاد تروبرد +۳ ساله برگزار شد که کمال دلیجه عطا با اسب توی استوری قهرمان شد، نادر صالح پور با اسب ساکرامنتو  و بنیامین جرجانی با اسب رای خان به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:

دور دوم:

دور سوم: سلطان ۳ | کالکشن

دور چهارم:ریو گیت | تاواشکا

دور پنجم:

دور ششم: تاواتاپ

به گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ یک میلیارد و ۲۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه تعلق گرفت.

هفته دوم مسابقات اسبدوانی فصل پاییز ۹۹ کشور بدون حضور تماشاگر و بصورت پخش زنده اینترنتی در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

چابکسوار برتر:

کمال دلیجه عطا بعنوان بهترین چابکسوار هفته دوم کورس پاییزه ۹۹ گنبدکاووس معرفی شد.

دلیجه عطا ۵ قهرمانی در هفته دوم کورس پاییزه گنبدکاووس با ۴۰ امتیاز کسب نمود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز