امروز : پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    110299

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:34 | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

TN 5 1 2 300x187 - هفته بیست و سوم مسابقات اسبدوانی بهاره گنبدکاووس با رقابت 67 راس اسب به خط پایان رسیدترکمن نیوز: روز دوم هفته بیست و سوم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس با رقابت ۶۷ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز دوم هفته بیست و سوم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس بعدازظهر جمعه (۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) ۷۴ راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ راس اسب با نظر دامپزشک میدان حذف شدند و ۶۷ راس اسب در هفت کورس هزار و ۲۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در دور اول اسب‌های  ۳+ساله ، ترکمن، هندیکاپ کلاس ۶ یکدیگر به رقابت پرداختند که رامین قهرمانی با اسب آناشید ۲ زودتر از خط پایان گذشت و الله بردی طوئی با اسب سهیل خان و محمد خوجملی با اسب آلپای رمضانی به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۶ بود که بهرام بینایی با اسب پیتاز عنوان اول را به دست آورد و امین محمدی با اسب هج ماری و الله بردی طوئی با اسب کارابای به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۶ رقابت کردند که یونس اورکلی با اسب ژرمن موفق به کسب مقام اول شد و آرمین آق آتابای با اسب تاوا گون و علیرضا شامیر با اسب ترانه حکیم به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۵ شکل گرفت که مصطفی امانپور با اسب جان دی وان زودتر از خط پایان عبور کرد و یاسین زارعی کسلخه با اسب پارسا خان و ابراهیم قره داشلی با اسب دیلا خانم به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های  ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۵ بود که سراج الدین اندروا با اسب ریو لیزا عنوان اول را به دست آورد و یونس اورکلی با اسب بست گنبد و علیرضا شامیر با اسب ریو اسپید به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور ششم اسب‌های ۳+ساله، تروبرد، هندیکاپ کلاس ۵ با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب آشیل موفق به کسب مقام اول شد و بهرام بینایی با اسب دیناریچی و الله بردی طوئی با اسب فرعون به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

رقابت دور هفتم میان اسب‌های ۳+ساله، دوخون، هندیکاپ کلاس ۴ بود که عرفان طعنه با اسب باسکار عنوان اول را به دست آورد و بهرام بیناییی با اسب حاجی بهرام و صادق ایمری با اسب کادنزا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

 

چابکسوار برتر:

بهرام بینایی با یک قهرمانی و دو نائب قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر امروز معرفی شد.

 

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

۱️⃣ دور اول: (۴) تایگر فخری، (۸) سرو شادمیر

۲️⃣ دور دوم:

۳️⃣ دور سوم: (۱) ج-۶۹

۴️⃣ دور چهارم:

۵️⃣ دور پنجم: (۴) سانا، (۷) یادگار نور

۶️⃣ دور ششم: (۱) پالونیا، (۳) مارشال

۷️⃣ دور هفتم:

 

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ ۲ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۸ گانه تعلق گرفت.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز