امروز : چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    110001

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:27 | ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

 

عکاس آرزو بسیا 2 300x188 - هفته بیست و دوم کورس بهاره پایتخت سوارکاری پایان یافتترکمن نیوز: روز دوم هفته بیست و دوم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس با رقابت 83 راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز دوم هفته بیست و دوم رقابت‌های کورس بهاره گنبدکاووس بعدازظهر جمعه (16 اردیبهشت ماه 1401) 83 راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون ثبت نام کردند که از این تعداد 16 راس اسب با نظر دامپزشک میدان حذف شدند و 67 راس اسب در 7دور 1000 و 1200  متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در دور اول اسب‌های ۳+ساله ترکمن، maiden به مسافت 1200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کیوان قلرعطا با اسب مروه هلاکو زودتر از خط پایان گذشت و بنیامین جرجانی با اسب آی تکه ابیورد و مسعود چنگیزی پور با اسب آقا خان بیرجند به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های ۳+ساله دوخون، maiden به مسافت 1000 متر بود که آرمین آق آتابای با اسب ققنوس عنوان اول را به دست آورد و بهرام بینایی با اسب هوراکان و محمد خوجملی با اسب پنوما (میلان) به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های ۳+ساله دوخون، کلاس5 به مسافت 1000 متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب بالهان موفق به کسب مقام اول شد و کیوان قلرعطا با اسب یادگار نور و صادق ایمری با اسب سوپرا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های ۳+ساله تروبرد، maiden  به مسافت 1000 متر شکل گرفت که عبدالحلیم قبادی با اسب تیبل فوکوس زودتر از خط پایان عبور کرد و الله بردی طوئی با اسب آس تک و صادق ایمری با اسب په نه لوپا  به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور پنجم میان اسب‌های ۳+ساله دوخون، کلاس 6 به مسافت 1000 متر بود که الله بردی طوئی با اسب آل نورا۲ عنوان اول را به دست آورد و بنیامین جرجانی با اسب کوئین بولت و رامین آق آتابای با اسب صدر جهان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور ششم اسب‌های +3 ساله تروبرد، کلاس 6 به مسافت 1000 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که رامین قهرمانی با اسب سوپر ماریو موفق به کسب مقام اول شد و صادق ایمری با اسب کینگ ولد و کیوان قلر عطا با اسب سارسارا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

رقابت دور هفتم میان اسب‌های +3 ساله تروبرد، کلاس4 به مسافت 1000 متر بود که کیوان قلر عطا  با اسب لاس وگاس عنوان اول را به دست آورد و آق اویلی بشگرد با اسب فوکوس دنسر و بهرام بینایی با اسب اس اچ  بوسفال به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

چابکسوار برتر:

کیوان قلرعطا با دو قهرمانی، یک نائب قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان چابکسوار برتر امروز معرفی شد.

لیست اسب‌هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول:رامیس فرنودیان، آهو وان، شیوا سیاهپوش
دور دوم:آرین جگوار، قدردان
دور سوم:پائولتا
دور چهارم:سرمه ، دنی یلا
دور پنجم:توکیو، ژرمن ، آلپای
دور ششم:بلاروزا،شیرون، سلوینیا
دور هفتم:ریو جنتلمن،  فوکوس زر

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: در پایان رقابت های امروز مبلغ 2 میلیارد و 666 میلیون ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 7 گانه تعلق گرفت.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز