مسئولین 300x200 - هشدارهای مسئولین در خصوص کرونا را جدی بگیریمترکمن نیوز:  اطلاعیه فرماندار ویژه شهرستان در جهت سلامتی مردم است و مردم فهیم و شریف شهرستان خصوصا روستاییان عزیز و زحمتکش و قدرشناس بخوبی آثار شوم و جانسوز این ویروس مُهلک را احساس نموده اند.

همه مردم با مسئولین برای مقابله با این بیماری خطرناک در جهت نابودی کرونا یکدل و یکصدا شده اند. و دهیاران عزیز و خانه های بهداشت و اصحاب رسانه هشدارهای لازم را به شهروندان گنبدی و روستائیان عزیز داده اند.

همه مردم باید بدانند اگر فرماندار، دادستان و بخشدار و دهیاران محترم و حتی نیروهای انتظامی باصلابت اعلام خطر میکنند در جهت حفظ سلامتی آحاد مردم است.

البته گاها این سخت گیری ها با نافرمانی و سرپیچی عده ای معدود آن هم به لحاظ عدم آگاهی از عواقب شوم و جانسوز این ویروس خانمان سوز میباشد، همراه بوده !!

اینجانب و همه اعضاء گروه پویش مقابله با کرونا از اقدام قاطع همه مسئولین دولتی و قضایی اعلام حمایت نموده و خواستار اِعمال قوانین سخت تر برای عاملان شیوع ویروس کرونا می باشیم.

بی شک اوضاعِ روحیِ خانواده هایی که سوگواری عزیزان خود را با مظلومیت و بدون برگزاری مراسم و در سکوت برگزار کردند، بسیار جانسوز است. بنده بعنوان کسیکه در بطن این موضوع هستم عاجزانه از همشهریان عزیز خواهشمندم توصیه های مسئولین را جدی بگیرند. تا بیش از این شاهد پریشانی خانواده های این خطه محروم نشویم.

از بخشدار عزیز و پرتلاش شهرستان تقاضا داریم به این امر بعنوان یک ضرورت توجه خاص نمایند. بنده دیروز خودم در مسیر دهستان آق آباد شاهد بودم که در خصوص اطلاع رسانی خیلی خوب کار شده ولی کافی نیست.

آگاهی بخشی توسط نصب پوستر، بنر، پارچه و یا با بلندگوی مساجد ضرورت دارد. اکنون که کشاورزان زحمتکش، درگیر امورات کشاورزی میباشند، لازم است مراکز خدمات کشاورزی، دفاتر پستی، مخابرات روستایی، خانه های بهداشت و … مشترکا مردم را از خطر ابتلا به این بیماری مهلک آگاه نمایند.

جناب آقای باقری، بخشدار محترم مرکزی! دهیارانِ عزیز را تشویق نمایید تا نسبت به اطلاع رسانی در سطح وسیع اقدام نمایند. و نیز اداره کل عشایری، اداره دامپزشکی، خانه های بهداشت، اکیپ های انتظامی و همه دست اندرکاران بدانند بسیاری از جوانان روستاهای گنبد در تهران و سایر شهرهای ایران مشغول کار هستند و مسلما جهت مراسم عید قربان به دیارشان باز خواهند گشت، لذا با آمادگی قبلی جهت آکاهی بخشی به این عزیزان مانع از شیوع ویروس کرونا شده تا خاطره تلخی از عید سعید قربان امسال بجا نگذاریم.

علما و روحانیون حوزه های علمیه، ائمه جمعه و جماعت و بزرگان بدانند که در این خصوص مسئولیتی بس خطیر را عهده دار میباشند. مسلما کوتاهی و عدم همکاری این بزرگواران، خدای نکرده عواقب ناگواری را به دنبال خواهد شد!!

ختم کلام اینکه، در این خصوص همه مسئول و پاسخگو هستیم …

خدایا مردم شریف این مرز و بوم را در پناه خود محفوظ و آنانی که این مسئله مهم و حیاتی را شوخی میپندارند هدایت و نیز به کادر درمانی شهرستان و کشور قوت و قدرت و صبر عنایت بفرما …

 

✍️ علی انوشه

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۰

۲۱ تیر ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک