گل چشمه2 300x188 - هزینه مراسم سالگرد درگذشت نقدی گل‌چشمه صرف امور خیریه می‌شودترکمن نیوز:  خانواده مرحوم گل‌چشمه نماینده ادواری مردم گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشتند: هزینه برگزاری مراسم سالگرد مرحوم نقدی گلچشمه، امسال صرف امور خیریه می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ ۵ سال پیش در چنین روزی نقدی گل‌چشمه به وقت نماز عصر در مسجد محل (حنفیه) در اثر عارضه سکته قلبی بر سجده گاه افتاد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

امسال به علت شیوع کرونا خانواده گلچشمه برای رعایت پروتکل های بهداشتی، ضمن تقدیر از کادربهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس برای ارج نهادن به زحمات بی دریغ ایثارگران سلامت و با تأسی از سنت حسنه خیرات، هزینه برگزاری مراسم سالگرد آن بزرگوار را صرف امور خیریه می کنند.

نقدی گل‌چشمه متولد ۱۳۲۵ است و در  هنگام وفات ۶۹ سال سن داشت. وی پس از شهادت اترک طیار نماینده وقت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس ششم به عنوان منتخب مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون به مجلس راه یافت.

گل‌چشمه که نزد مردم منطقه از اجر و قرب خاصی برخوردار بود بعد از دوره نمایندگی خود نیز به عنوان یاش‌اولی در خدمت مردم بود و از بزرگان ترکمن صحرا شناخته می‌شد و به احترام او را همواره “نقدی دأده” می‌خواندند.

گل چشمه 300x188 - هزینه مراسم سالگرد درگذشت نقدی گل‌چشمه صرف امور خیریه می‌شود

نقدی گل‌چشمه پیش از فوت به عنوان رابط ترکمن‌های شرق استان با استانداری گلستان همکاری و فعالیت داشت.

نقدی دأده گل‌چشمه روز چهارشنبه ۲۹ مهرماه ۱۳۹۴ دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست.

آخرت ایمانی بولسون، جایی جنت بولسون

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۴

۰۴ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81469

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک