امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۸۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گنبدکاووس 9 1 1 300x184 - هرگز تنها قدم نخواهی زدترکمن نیوز: این چند کلمه شعار هواداران لیورپول است که در سختی‌ها و مصائب کنارتیم بودند.

شعار بسیار زیبا و در نوع خود شکیلی میتواند باشد برای سر درِباشگاه حمایت میتواند بُمب انرژی باشد، اما این حمایت در کجا باید نمود پیدا کند؟

آیا هنگام پیروزیها یا در مواقع شکست آنچه که از دل حمایت میتواند رو نمایی شود،این نکته حائز اهمیت است ، تیم در مواقعی که باشکست های متوالی روبرو شده وحالتی شبیه ناامیدی پدیدار میشود ، اینجاست که حمایت میتواند ورق را بسوی یک شهر و استان برگرداند.

هنوز هفت هفته از مسابقات لیگ برتر انجام شده و کسانی بیانیه صادر کرده و حتی به پی وی بنده این مطلب سراسر ناپختگی را ارسال کرده اند.

این بیانیه فارغ از اینکه نویسنده بار حقوقی را رعایت نکرده و جا برای اقدامات قضایی ، برای مدیر عامل را باز گذاشته، اگر قرار است بعد از هفتمین مسابقه عملکرد مربی و بازیکن تر از داده شود ، این دیدگاه بدور از تفکرات عالیه ورزش می باشد.

بالشخصه زحمات مدیر عامل و سرپرست و کادر فنی و بازیکنان را در آبروداری تیم شهرمان ، مشاهده میکنم این بازیکنان همان غیور مردانی هستند که در بازی هایی مقابل تیم های توانمندی همچون شهداب یزد،فولاد سیرجان،فولاد مبارکه سپاهان وسایپا تهران تا پای جان جنگیدند.

پس چه بهتر که در بازیهایی که روز بازیکنان گنبد نبوده و ازلحاظ عملکرد از کیفیت پائینی برخوردار بودند نماینده شهرمان را رها نکرده و به حمایت های خود ادامه بدهیم.

بگذاریم تیم والیبال گنبد در کمال آرامش به کار خود ادامه داده تا خود را از انتهای جدول بیرون آورده و دل هوادار را شاد بکند.

✍️شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز