امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: امسال دنیا و جهان چشم به دهه فجر دوختند تا ببینند, مردم ایران اسلامی در ایام دهه فجر با چه قوت و قدرتی مشارکت خواهند کرد و هرچه مشارکت و حضور مردم بیشتر باشد, نظام قدرتمندتر, با عزت و اقتدار بیشتر مسیر خود را طی خواهد کرد.

fajr 25d 300x213 - هرچه مشارکت مردم در ایام دهه فجر بیشتر باشد، نظام با عزت و اقتدار بیشتر مسیر خود را طی خواهد کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در افتتاح دبیرخانه ستاد دهه فجر شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: دهه فجر همیشه برای نظام جمهوری اسلامی ارزشمند و تاثیرگذار است, اما شرایط و نگاه منطقه‌ای و جهانی و کشوری با توجه به وضعیت و اتفاقات اخیر به دهه فجر سال جاری است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: حضور مردم در برنامه‌های امسال نسبت به سال‌های گذشته پررنگ‌تر باشد و برنامه‌های این ایام از حالت کلیشه‌ای سخنرانی به برنامه‌های متنوع, جذاب و شاد پیش رود.

کریمی تصریح کرد: با توجه به اینکه در دهه, ایام فاطمیه هم است, ضروری است تا 3 روز نخست دهه فجر, برنامه‌ها با ملاحظات علما مدیریت شود و در بقیه این دهه مردم شاد باشند و از برنامه‌ها انرژی و امید بگیرند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: افتتاح دبیرخانه ستاد دهه فجر یک اقدام خوب و تاثیرگذار است و در مستندسازی برنامه‌ها تاثیر بسزایی دارد.

کریمی گفت: در ارزیابی تلفیقی سال گذشته استانداری و شورای هماهنگی تبلیغات استان,ستاد دهه فجر گنبدکاووس, در اجرای برنامه‌های دهه فجر, رتبه نخست استان را کسب کرد و امید داریم در سال جاری نیز همین رتبه را تثبیت کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس هم در این مراسم اظهار داشت: دهه فجر, شناسنامه انقلاب اسلامی است و همه ما باید تلاش کنیم تا این شناسنامه حفظ شود.

حجت الاسلام علی فتحی افزود: حضور و مشارکت مردم در فعالیت های ملی کشور, جان تازه‌ای به انقلاب می‌دهد و ما باید امسال مشارکت و حضور مردم را در این ایام تقویت و افزایش دهیم./تسنیم

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز