امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    112396

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:07 | ۲۰ تیر ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ترکمن نیوز:  رئیس مجمع خیرین گلسـتان با حضـور در جشـن ازدواج دانشجـویی ۴۲ دانشجـوی دانشـگاه علـوم پزشـکی گلسـتان که در قالب جشن وصال به مناسبت دهه‌ی امامت و هفته‌ی عفـاف و حجـاب برگـزار شد به هرکدام از زوج‌ها مبلغ یک و نیم میلیون تومان کارت هدیه و مبلغ سی میلیون تومان وام قرض الحسنه اهـداء نمـود.

شهرکی که از اعضای فعال مجمع خیرین ازدواج گلستان هم است هفته‌ی گذشته هم با حضور در جشن وصـال (ازدواج ۱۱٠ زوج روستایی متشکل از قومیت هـای مختلف) که به میزبـانی مردم روسـتای یسـاقی برگـزار شد به هـر کـدام از زوجین یک میلیون و پانصـد هـزار تومان هدیه کارت و مبلغ بیست میلیـون تومان وام قرض الحسنه اهـدا نمود.
رئیس مجمع خیرین سلامت گنبد کاووس در جشن ازدواج مدافعان سلامت آینده از پسران و دختران دانشجو خواست در زندگی تقوی پیشه کنند و صبور باشند و با همدلی و همزبانی قناعت و خوشرویی را در زندگی های شان لحاظ نمایند تا عاقبت بخیر شوند.
شهـرکی ابراز امیدواری کرد؛ مسئولان برابر آموزه هــای دینی گوش به فرمان مقام معظـم رهبری مسأله ازدواج، کار و مسکن جـوانان را حل نمایند و در این مسیر از ظرفیت خیرین استفاده معقـولانه و منطقـی تری به عمل آید.
شایان ذکر است حاج محمد شهرکی خیر نوعدوست گلستانی و رئیس مجمع خیرین گلســتان در نظر داد به مناسبت دهه ی امامت و کرامت و در قالـب پویش «شکـرانه ی عیـدانه» هشت هــزار بسـته ی معیشتی را بین نیازمندان تقسـیم کند و و با هـدایای نقدی و غیرنقدی باعث شـادی دل ۲٠٠ کـودک بد سرپرست یا بی سرپرست تحـت پوشش و حمایت خـود شود.
ضمن اینکه این خیر بسیجی در نظر دارد، به مناسبت هفته‌ی عفـاف و حجـاب از تعـدادی از بانوان فرهیخته‌ی گلستانی فعال در بخش های مختلف به ویژه کارآفرینانی که برای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در سالی که به نام تولید، دانش بنیان و اشتغـال آفـرین مـزین شده و در عین حال برای تحکیم بنیان خـانواده تلاش دلسوزانه دارند و در قالب مستند رادیویی «بانـوی کـوی انقلاب» به مـردم ایران اسلامـی معرفی شده اند تجلیل نماید.
به گزارش خبرنگارترکمن نیوز؛ در جشن ازدواج دانشجویی محمد محمدی نیک، رئیـس هیئت مدیره مجمع خیرین کشـور و مدیرعامل مجمع ازدواج جوانان از اهدای ۱٠ قلم کالا به صورت مشارکتی و پنجاه درصد هزینه ی سفر به مشهد مقدس به انضمام پنجاه میلیون تومان تسهیلات خرید کالای ایرانی به هر زوج دانشجوی حاضر در این جشن خبر داد.
لازم به ذکر است: در این مراسم سعید گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلسـتان و حامد ملاحسنی معاونت جوانان اداره ی ورزش و جوانان استان هم هدایایی به زوج های دانشجو تقدیم نمودند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز