ستاره ترکمن - هتل ستاره ترکمن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیدترکمن نیوز:  با حضور استاندار گلستان و معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی هتل ستاره ترکمن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال مستقیم و پایدار ۳۰ نفر به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  استاندار گلستان سه شنبه ۱۴ بهمن در آیین افتتاح پروژه های عمرانی اقتصادی و اشتغالزایی دهه مبارک فجر در شهرستان ترکمن با حضور دکتر تیموری معاون گردشگری سازمان وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اقدامات صورت گرفته و خدمت رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم اظهار کرد سال گذشته مجموعه پروژه های افتتاح و کلنگ زنی در هفته دولت و دهه مبارک فجر ۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بود که امسال این رقم به ۹ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان رسیده و دو برابر بیش از دو برابر شده است.

هادی حق شناس  تصریح کرد: تا پیش از دولت تدبیر و امید ۱۳۸۲ اتاق در مجموعه گردشگری استان به ارائه خدمت می پرداختند که این رقم در حال حاضر دو برابر شده و به ۲۲۹۳ اتاق رسیدیم.
وی افزود: بی تردید با توجه به ظرفیت های استان این امیدواری وجود دارد که در سال‌های آتی شاهد رشد سرمایه گذاری در حوزه گردشگری گلستان باشیم.
استاندار گلستان گفت: در دولت تدبیر و امید بسیاری از شاخص‌های گلستان رشد داشته است بگونه‌ای که از ۱۲ هزار کلاس درس موجود در استان ۱۸۰۰ کلاس در این دولت ساخته شده و این رقم تا پایان دولت به ۲۰۰۰ کلاس خواهد رسید.
حق شناس با اشاره به دستاوردهای استان در دولت تدبیر و امید یادآور شد: در حوزه سلامت تا پیش از شیوع کرونا تنها ۳ دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان های گلستان به ارائه خدمت می پرداختند اما در یک سال گذشته ۸ دستگاه سی تی اسکن به تجهیزات بیمارستان های استان اضافه شده و علاوه بر آن گلستان نه تنها مواد ضدعفونی کننده و ماسک مورد نیاز خود را تهیه می‌کند بلکه به استان‌های دیگر نیز صادر می کند.
وی یادآور شد: تمام خدمات صورت گرفته علیرغم شروع کرونا و البته تحریم های ظالمانه و یک طرفه بوده است و بی تردید با زیرساخت های ایجاد شده در شهرستان های ترکمن و گمیشان در سال‌های آتی شکل این شهرستانها به سمت پیشرفت و بهبود ارتقا خواهد یافت.
لازم به ذکر است با حضور استاندار گلستان و معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی هتل ستاره ترکمن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال مستقیم و پایدار ۳۰ نفر به بهره برداری رسید.
واحد تولیدی مهاربند فولاد گلستان، پروژه دیگری بود که با حضور استاندار گلستان در شهرستان ترکمن به بهره برداری رسید.
این واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۳.۵ میلیارد تومانی بخش خصوصی به ساخت سوله های فلزی خواهد پرداخت و اشتغالزایی مستقیم و پایدار ۲۰ نفر را بهمراه خواهد شد.
همچنین استاندار گلستان از بارج لایروبی در شهرستان ترکمن بازدید کرد.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۲

۱۴ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89587

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک