جمعه گنبدکاووس نیروی انتظامی 300x185 - نیروی انتظامی با وجود تعدد ماموریت‌ها، مظلوم واقع شده استترکمن نیوز:  امام جمعه گنبدکاووس، نیروی انتظامی را حافظان تامین نظم، امنیت و آرامش در جامعه دانست و بیان داشت: پرسنل این نیرو با وجود تعدد ماموریت‌ها و ارایه خدمات گوناگون به مردم مظلوم واقع شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛حجت الاسلام و المسلمین ترابی در دیدار با فرمانده و مسئولان انتظامی گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته ناجا افزود: هنوز بسیاری از مردم با شرح وظایف و ماموریت‌های نیروی انتظامی آشنا نیستند که باید نسبت به افزایش آگاهی و شناخت مردم به این یگان تلاش کرد.
وی گفت: خدمت به مردم در نزد خداوند ارزش بالایی دارد و انسان در هر پست و مقامی که قرار دارد از جنبه انسانی و قانونی باید به مردم خدمت کرده و گره از مشکلات آنها بگشاید.
امام جمعه با اشاره به توسعه فناوری ارتباطات و نیز پیچیدگی‌های جامعه عصر حاضر برای ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد و گفت: پرسنل این نیرو می‌توانند با بهره‌گیری از چنین امکاناتی، به الگویی تمام عیار برای نظامیان جهان تبدیل شوند.
سرهنگ علی‌فر در این دیدار با ارائه گزارش عملکرد انتظامی، گفت: دراین هفته ۳۰ برنامه متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در حال انجام است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۱۷

۲۹ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84539

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک