امروز : سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

photo ۲۰۱۸ ۰۱ ۳۰ ۲۰ ۴۳ ۳۵ 300x277 - نیت خیر استاندار برای کمک به والیبال گنبدکاووس را به حاشیه نبرید/گره زدن سرنوشت والیبال به الحاق روستاهای اقماری حرکتی سیاسی استگنبدکاووس-ترکمن نیوز- رئیس شورای شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه برخی به دنبال به حاشیه بردن نیت خیر استاندار در کمک به والیبال گنبدکاووس هستند، گفت: گره زدن سرنوشت والیبال به الحاق روستاهای اقماری حرکتی سیاسی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، نبی‌الله آخوندی با اشاره به اینکه رشته ورزشی والیبال در شهر گنبدکاووس همچون خون در رگ‌های جوانان این شهر جاری است، اظهار کرد: بدون تردید و به اذعان و اعتراف همه بزرگان و کارشناسان والیبال کشور، گنبدکاووس مهد و پایتخت والیبال ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر متاسفانه تیم والیبال گنبدکاووس به دلیل فقدان حامی مالی خوب نتوانسته آن گونه که باید در مسابقات لیگ برتر شرکت کند، افزود: بسیاری از بازیکنان خوب گنبدی امروز به دلیل شرایط نامساعد مالی تیم گنبدکاووس در تیم‌های سایر استان‌های کشور مشغول بازی هستند که حاضرند حتی با نیمی از مبلغ قرارداد خود در این تیم‌ها به تیم گنبدکاووس بیایند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه شورای شهر گنبدکاووس با احساس وظیفه نسبت به جوانان شهر عزیزمان برای حمایت از والیبال اعلام آمادگی کرد، گفت: این در حالی است که در شرح وظایف ما این مورد به هیچ عنوان نیامده و با توجه به فقدان بودجه ورزشی لازم این اقدام مشقاتی نیز برای ما خواهد داشت.

آخوندی با اشاره به اینکه از استاندار گلستان خواستیم در کنار کمک شورای شهر گنبدکاووس به والیبال ایشان نیز مبلغی را برای حمایت از تیم والیبال شهرمان تخصیص دهند، ادامه داد: ایشان نیز با حسن ظن و نگاه بسیار دلسوزانه نسبت به ورزش استان اعلام کردند از تیم والیبال گنبدکاووس و بسکتبال گرگان حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ایشان که خود یک چهره ورزشی و ورزش‌دوست هستند با نگاهی خیر و با هدف خوشحالی جوانان و مردم گنبدکاووس این اقدام را انجام دادند، تصریح کرد: متاسفانه امروز برخی افراد در صدد هستند تا این کمک و نگاه خیر را به حاشیه برده و منوط به برخی اقدامات دیگر که رنگ و بوی سیاسی دارد کنند.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نباید به گونه‌ای رفتار کرد که کمک صادقانه استاندار گلستان به ورزش گنبدکاووس توسط برخی افراد آلوده به بازی‌های سیاست‌زده شود، اضافه کرد: ما هیچ شرطی را از جمله الحاق روستاهای اقماری برای این کمک نخواهیم پذیرفت.

آخوندی با اشاره به اینکه طرح موضوع الحاق برخی روستاهای خاص و پرجمعیت به محدوده شهری که بدون نگاه کارشناسی و فنی است اساسا یک اقدام سیاسی و با اهداف غیر مرتبط با فضای شهری است، گفت: افرادی که به دنبال اهداف سیاسی خود از الحاق این روستاها به شهر هستند به هیچ عنوان به تبعات این طرح فکر نکرده‌اند و تنها با فشار برخی افراد منافع مردم را به اهداف سیاسی خود گره زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کمک استاندار محترم و تیمداری شورای شهر هیچ ربطی به جمعیت شهری ندارد، ادامه داد: اگر قرار بود در گنبدکاووس سازمان فرهنگی و ورزشی در شهرداری تاسیس کنیم و از بودجه این نهاد استفاده کنیم شاید این ادعا وجاهت داشت که البته این هم یک فریب دادن مردم است.

منبع: خبرگزاری فارس

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز