امروز : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    118800

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:33 | ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

ترکمن نیوز:  پاکسازی محیطی، بکارگیری تعدادی چراغ چشمک زن، چمن زنی وسط بلوار، نصب بنر ، لکه گیری آسفالت شماری خیابان و معبر از جمله کارهایی است که می توان در طول همه فصل سال انجام داد، اما استقبال از بهار و سال نو شاخص های خاص و برجسته تری را برای اثبات آمادگی طلب کرده و به مدیریت قاطع و چشم نوازتری نیاز دارد، لذا بهتر این بود که روابط عمومی ان شهرداری از موارد یاد شده بعنوان مراتب استقبال از نوروز نام نمی برد.

مرکزی بندرترکمن 300x188 - نگاهی به میزان آمادگی بندرترکمن در استقبال از نوروز 1402

یکی از الزامات مهم در بندرترکمن تعویض امکانات اندک و بسیار فرسوده شده و غیر استاندارد پارک گلستان است که اتفاقا محلی برای بیتوته تعداد زیادی مسافر نوروزی در ایام تعطیلات پیش رو بحساب می آید.

هنوز کسی نمی داند که چرا میدان مختومقلی اصلی ترین نماد و المان شهر در پانزدهم اسفندماه مورد تخریب قرار گرفت و حال که بندرنشینان انتظار تحویل سال و ورود مسافران نوروزی را می کشند این سازه به چه علت فرایندهای آماده شدن را طی نکرده است؟

شهرداری بندرترکمن و اعضای شورای شهر باید پاسخگو باشند که دلیل آن همه شتاب برای تخریب محل المانی که مقبولیت لازم را داشت، چه بود و آیا آنها بوسیله بنر درباره آماده نشدن میدان شفاف سازی خواهند کرد یا خیر!

از هم اکنون می توان متصور شد که بندرترکمن در شلوغ ترین ساعت شبانه روز نوروزی چه هجم ترافیک شدید را در دو سوی پشت راهبند شمالی تحمل خواهد کرد و کمترین میزان وقت که یک خودرو بتواند مسیر منتهی به راهبند را بپیماید به یک سوم ساعت نیز خواهد رسید.

سابقا قرار بود به پارک شهرک فرهنگیان طبق قول های داده شده در انتخابات رسیدگی بهتری صورت بگیرد که متاسفانه رها شده است! قرار بود شاهد همایش جشنواره اقوام باشیم که آن هم از فردای انتخابات به فراموشی رفت! قرار بود تسهیلات بهتری برای حاشیه نشینان راه آهن جهت رفت و آمد به بازار هفتگی در دستور کار قرار بگیرد که این نیز احتمالا به شاید وقتی دیگر موکول شده است!

کارگزارانی که در کوران انتخابات همه توان شان را جمع کرده و در نوبت های تعیین شده برای مردم نقاط مختلف شهر از مشکلات انتقاد و ارائه راهکار کرده اند، اکنون که می بایست از طرح ها، مصوبات و اقدامات شان سخن بگویند در سکوت بسر می برند. آیا این سکوت تا موعد انتخابات هفتم شوراها ادامه دار خواهد بود؟!

گزارش از: طاهر جانی
خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز