امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    58046

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:15 | ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

چی اقتصاد دولت 300x200 - نوع حرکت اقتصادی دولت در سال جاری، انقباض اقتصادی استتورکمن نیوز:  فرماندار ترکمن گفت: نوع حرکت اقتصادی دولت در سال جاری، انقباض اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار کرد: سال جاری از لحاظ اعتباری و اقتصادی یکی از سال های سخت است و باید تلاش کنیم به نوعی وضعیت اقتصادی را با توجه به هجمه های بیرونی تنظیم کنیم.
وی افزود: استکبار جهانی در تلاش برای آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی است و فروپاشی نظام و اقتصاد ما را دنبال می کند و دولت در راستای ایستادگی و آرامش و ثبات اقتصادی برنامه هایی را تدوین کرده و الحمدلله تاکنون آن چه آمریکا دنبال می کرد اتفاق نیفتاده است.
هیوه چی تاکید کرد: وظیفه همه ماست تا از اعتبارات شهرستانی و استانی به درستی استفاده کنیم تا اهداف برنامه محقق شود و با توجه به شرایط فعلی، مدیران دستگاه ها برنامه های خود را طوری تدوین کنند تا با کمترین اعتبارات بیشترین بازدهی حاصل شود و این نیازمند هنر مدیریتی  و رخ نمایی ظرفیت های مدیریتی ماست.
وی تصریح کرد: در سال جاری با این رویکرد و نگاه، دولت برنامه های خود را طراحی می کند و امیدواریم همه ما به فهم مشترک برسیم و همگام حرکت کردیم تا کاستی ها و خلأها در حوزه های مختلف را پر کنیم.
فرماندار گفت: در توزیع اعتبارات تلاش کردیم  با تمام حساسیت ها و دغدغه ها اولویت بندی کنیم و بر اساس اولویت ها اعتبارات را لحاظ کنیم.
وی در خصوص پروژه های جدید افزود: به دلیل ممنوعیت قانونی، اعتباری به این پروژه ها تخصیص داده نمی شود و پروژه هایی که بالای 60 یا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند اعتبار تخصیص یابد تا به اتمام برسد.
هیوه چی با اشاره به مصوبه 2/4/98 هیئت دولت افزود: در خصوص ترمیم خسارت های ناشی از سیل و پاسخگویی و جلب رضایت مردم در حوزه راهداری، امور آب و جهاد کشاورزی بودجه ملی تخصیص داده شده که می توانیم از آن استفاده کنیم.
وی با اشاره به انتخابات سال جاری گفت: امسال سال حساسی است و یکی از برنامه های استکبار تلاش برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات است بنابراین بر همه ماست که تلاش کنیم شور و شوق انتخاباتی و مشارکت مردم را بالا ببریم و در تقابل با استکبار جهانی حرکت کنیم و البته مردم ما با ذکاوت و هوشیار هستند و با درک شرایط در طی 40 سال گذشته وفاداری خود را به نظام و انقلاب به اثبات رساندند و در تقابل با این هجمه ها یکدستگی و یکپارچگی و انسجام موجود در مملکت را به نمایش بگذاریم تا استکبار جهانی نتواند به اهداف خود دست یابد.
فرماندار در پایان تاکید کرد: دستگاه ها با توجه به شرایط کنونی جامعه، برنامه های خود را در راستای رشد و توسعه شهرستان تنظیم و اجرا کنند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز