امروز : شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

photo ۲۰۲۱ ۰۶ ۱۴ ۰۸ ۴۴ ۳۵ 300x233 - نمایندگان فرماندار در حوزه‌های انتخاباتی مشکلات اجرایی را تدبیر و مدیریت کنندترکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به وجود اقوام و مذاهب گوناگون در شهرستان گنبدکاووس در دوره های گذشته انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا همه مردم و مسئولین مرتبط با انسجام و همدلی انتخابات سالم و قانونمند را بدون کمترین حاشیه برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی در جلسه دوره آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای در روز انتخابات اظهار کرد: مهمترین وظیفه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای در روز انتخابات 28 خرداد ماه این است که بتوانند با تواضع و فروتنی و در عین حال با اقتدار کوچکترین مشکل یا مسائل را حسن تدبیر کرده و از هرگونه حاشیه سازی و بحران در آن شعبه جلوگیری کنند.

کریمی تصریح  کرد: شما نمایندگان فرماندار از بین بهترین و شایستگان شهرستان انتخاب شدید و ما باور داریم که انتخابات این دوره که از انتخابات حساس و مهم در این برهه از زمان بوده در موقعیت مسئولیتی خود به خوبی مدیریت می کنید.

وی ادامه داد: فرایند برگزاری انتخابات 28 خرداد از چندین ماه گذشته با همدلی و انسجام و همکاری بین همه مجریان مرتبط برگزاری انتخابات مانند هیئت های نظارت، اجرایی و شوراهای نگهبان شهر و روستا و ریاست جمهوری شکل گرفته و انتظار داریم شما نیز همکاری لازم را با اعضای برگزاری انتخابات در شعبه اخذ رای که حضور خواهید داشت، داشته باشید.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند نیاز است تمامی نمایندگان فرماندار به قوانین و دستورالعمل های انتخابات احاطه و اشراف خوبی داشته باشند و تلاش نمایند امانت دار خوبی برای رای مردم شهرستان باشند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز