امروز : چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

gharaviturkmensnews f 300x225 - نماینده شرق استان به استفاده از ظرفیت های مدیریتی تمام نقاط استان تاکید کردگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده شرق استان در مجلس گفت: از اینکه وزیر محترم آموزش و پرورش و مدیریت ارشد استانی این فرصت را مهیا کردند که همه ظرفیت های استانی خودشان را عرضه بکنند و برای توسعه استان کمک بکنند تشکر می کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  شهرام کوسه غراوی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش گلستان ، با اشاره به اینکه بعد از ۳۸ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی مدیرکلی از شهر محروم مراوه تپه انتخاب شد ابراز خوشخالی کرد و گفت: از اینکه وزیر محترم آموزش و پرورش و مدیریت ارشد استانی این فرصت را مهیا کردند که همه ظرفیت های استانی خودشان را عرضه بکنند و برای توسعه استان کمک بکنند تشکر می کنم.
این نماینده مجلس به احسان گوهری راد مدیرکل جدید آموزش و پرورش گلستان توصیه نمود تا به اصل مشورت و مشاوره گرفتن توجه جدی داشته باشد و آمادگی خود را برای ارایه مشورت اعلام نمود.
نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی همچنین داشتن نگاه متوازن در امر آموزش و پرورش که سرلوحه همه کارهاست را به عنوان توصیه دوم به مدیرکل جدید اعلام نمود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز