امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۲۴,۱۲۰

ریال

|

دمای هوای شهر

معرفی حضرت محمدص در داغستان 300x200 - نمایشگاه معرفی حضرت محمد(ص) در داغستانترکمن نیوز:  نمایشگاه معرفی حضرت محمد(ص) در شهر مخاچ ‌قلعه پایتخت داغستان با هدف آشناکردن مردم این کشور با زندگی و شخصیت پیامبر اکرم(ص) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از الالوکه، دانشجویان دانشکده علوم تربیتی در شهر مخاچ ‌قلعه پایتخت داغستان نمایشگاه معرفی حضرت محمد(ص) را با عنوان «تقدیم به محبوب خدا» برگزار کرد.

این نمایشگاه یک کارخیرخواهانه است. جایی که همه می توانند طرح ها و کتابهای داخل این نمایشگاه را خریداری کنند و در ازای آن پول خود را اهدا می کنند.

در این نمایشگاه آهنگ و سرودهای زیبایی شامل ابیاتی در مدح و ستایش حضرت محمد(ص) پخش می شد.

دانشجویان این دانشکده مسابقه سرگرم کننده ای را برای آشناکردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه با زندگی پیامبر اکرم(ص) برگزار کردند. این دانشجویان همچنین قصایدی درباره حضرت محمد(ص) را خواندند.

در این نمایشگاه همچنین تابلوهای مختلفی که نام حضرت محمد(ص) بر آنها با نقش و نگارهای زیبا ترسیم شده است، و برخی از طرح های اسلامی دیگر عرضه شد.

«ماگومد گادژیدادیو» رئیس موسسه انسانی داغستان، «یوسفپو» مدیر یکی از مدارس مخاچ ‌قلعه از میهمانان افتخاری این نمایشگاه بودند.

در پی اظهارات خصمانه «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه نسبت به مسلمانان و دفاع از انتشار کاریکاتورهای موهن نسبت به پیامبر اکرم(ص)، کشورهای مختلف اسلامی برای آشنا کردن مردم جهان با زندگی و ویژگی های حضرت محمد(ص) به راه اندازی کمپین ها و نمایشگاه های مختلف روی آوردند.

برهمین اساس، دانشجویان این دانشکده این نمایشگاه را برای آشناکردن مردم داغستان با زندگی حضرت محمد(ص) به راه انداختند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز