مجازی دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان برگزار می شود 300x151 - نمایشگاه مجازی دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان برگزار می شودترکمن نیوز:  اتاق بازرگانی و صنایع ترکمنستان به همراه وزارتخانه‌ها و ادارات مربوطه، پروژه‌ای را برای برگزاری یک نمایشگاه مجازی آماده کرده‌اند که قرار است اول نوامبر سال جاری راه اندازی شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در جلسه هیأت دولت که با حضور رئیس جمهور ترکمنستان برگزار شد، اتاق بازرگانی و صنایع کشور ترکمن به همراه وزارتخانه‌ها و ادارات مربوطه،  پروژه‌ای را برای برگزاری یک نمایشگاه مجازی آماده کرده‌اند که قرار است اول نوامبر سال جاری راه اندازی شود.

«چاری گلدیجوف» معاون نخست وزیر ترکمنستان، در این جلسه در مورد اقدامات انجام شده در زمینه برگزاری نمایشگاه مجازی از دستاوردهای اقتصادی ترکمنستان به رئیس دولت اطلاعاتی ارائه  داد.

در همین راستا، « قربانقلی بردی محمد اف» رئیس جمهور ترکمنستان خاطرنشان کرد اجرای پروژه نمایشگاه مجازی فرصت خوبی برای نشان دادن موفقیت این کشور است و می‌تواند یک راه تبلیغاتی موثر برای یافتن شرکای شایسته، انعقاد قراردادهای جدید، ارزیابی روند بازار و توانایی‌ها باشد.

رئیس دولت تأکید کرد: جذب فناوری‌های جدید تا حد ممکن برای سازماندهی چنین نمایشگاه‌هایی ضروری است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۱

۲۷ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84443

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک