امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۶۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    91036

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:57 | ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

7123943 342 150x150 - نقشه شيطانی زن جوان برای قتل همسرش/دستگيری قاتل و همدستش در گنبدكاووسترکمن نیوز: فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری زن جوان که با نقشه شیطانی، همسرش را به قتل رسانده بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمود علی فر گفت: در ۲۵ آذرماه سال جاری کشف جسد مرد ۴۵ ساله در حاشیه جاده روستایی به پلیس آگاهی گزارش شد که با توجه به اهمیت موضوع، رسیدگی پرونده به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گنبدکاووس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که متوفی اختلاف خانوادگی شدید با همسرش داشته که این موضوع ذهن ماموران را به سمت به قتل رساندن نامبرده توسط همسر و یا اعضاء خانواده هدایت کرد.
این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی همسر متوفی به پلیس آگاهی دعوت که در ابتدا منکر وجود هرگونه اختلاف و درگیری با همسرش شد، لذا با توجه به تناقض گوئی های زن جوان، با ارائه مستندات از سوی پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود.
فرمانده انتظامی گنبد کاووس تصریح کرد: زن جوان در اعترافات خود عنوان کرد که چند سالی است که با همسرش اختلاف خانوادگی داشته و طبق معمول در شب حادثه با همسرش درگیر شده که پس از اتمام درگیری مقادیری داروی خواب آور را به او داده و وی را بیهوش می کند.
وی بیان کرد: متهم پس از بیهوش کردن همسرش او را به قتل رسانده و با همدستی فرزند خانواده با خودرو جسد را به یکی از جاده های روستایی اطراف شهرستان منتقل و در حاشیه جاده رها می کنند.
سرهنگ علی فر یادآور شد: فرزند خانواده پسر ۱۹ ساله که در تحقیقات تکمیلی در مواجهه با ادله پلیس به طراحی و اجرای نقشه شیطانی مادرش اعتراف کرد و گفت، به دلیل وجود اختلاف خانوادگی شدید مادرم این نقشه شوم را طراحی و قرص های خواب آور را که توسط فردی دیگر تهیه شده بود به پدر دادیم و پس از به قتل رساندن پدر اعلام مفقودی اش را به پلیس اعلام کردیم.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس بااشاره به اینکه قاتل و همدستش به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: وقوع قتل های خانوادگی، نمادی از وقوع بحران در خانواده هاست، آنچه که وقوع قتل های خانوادگی را رقم می زند، ماهیت و کارکرد خانواده در جامعه است، خانواده ای که افراد در ابتدا به صورت داوطلبانه آن را تشکیل می دهند و در ذهن همه آن ها خانواده جایی امن برای حفظ اعضاء و برآوردن نیازهای زیستی آن ها است وقتی تبدیل به صحنه خشونت می شود، ذهن را به این سمت می کشاند که خانواده جدید در اجرای کارکردهای خود دچار ضعف شده، به طوری که دیگر قادر نیست نیازهای زیستی اعضاء را به نحو مطلوب تامین کند و عدم تامین نیازهای خانواده منجر به اختلافات خانوادگی می شود، لذا باید به این مهم توجه داشت که به هر اندازه خانواده دچار تزلزل شود، به همان اندازه جامعه نیز دچار آسیب و بحران خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز