گلستان 2 300x200 - نصب دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس/دامداری ۲۵۰۰ راسی در استان دوباره فعال شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: برای نصب دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان گنبدکاووس بیش از یک سال پیگیری مداوم صورت گرفته و تلاش ما بهبود کیفیت ارایه خدمات بهداشتی و درمانی در استان است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در نشست هم اندیشی ویدئو کنفرانسی با فرمانداران سراسر استان و با حضور معاونین و مدیران کل استانداری  با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای رفع موانع تولید اظهار کرد: دامداری ۲۵۰۰ راسی که در سال ۹۴ تعطیل شده بود با پیگیری تیم اقتصادی دولت در استان دوباره فعال شد.

وی تصریح کرد : دستاوردهای دولت در تمام زمینه ها بزرگ و تاثیر گذار بوده خصوصاً در زمینه کرونا بگونه ای که در گلستان ۶ دستگاه سی تی اسکن, ۶ دستگاه اکسیژن ساز نصب شده و هزار تخت بیمارستانی در حال ساخت است و علاوه بر آن بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گنبد کاووس و ۲۰۰ تختخوابی طالقانی گرگان نیز در دستور کار قرار دارد.
حق شناس گفت:با تمام قدرت وارد انتخابات خواهیم شد و تلاش می کنیم میزان مشارکت را به بالاترین حد خود برسانیم
وی یادآور شد: فرآیند انتخابات با هر نتیجه‌ای به درستی و در صحت و سلامت انجام خواهد شد و هدف ما ادای امانت است.
حق شناس ادامه داد: نظام اسلامی در طول ۴۲ سال گذشته از دولت های مختلفی تشکیل شده که هر کدام فراز و فرود خود را داشتند و نباید دستاوردهای دولت را نادیده گرفت.
وی خاطر نشان کرد: عملکرد دولت در سه سال گذشته در حالی بوده است که به ازای هر سال از بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار درآمد های مختلف نفتی و غیر نفتی به دلیل تحریم های ظالمانه محروم شده است.
حق شناس گفت: بسیاری از طرح‌های بر زمین مانده استان همچون تخصیص اعتبار برای سد شصت کلاته و تله کابین گرگان در سال جاری به مرحله اجرایی رسیده است.
وی با بیان اینکه طرح های بزرگی در گلستان در حال اجراست تصریح کرد: طرح اکتشاف نفت در گمیشان یکی از پروژه‌های بزرگی است که بهره برداری از آن می تواند آینده استان را تغییر دهد.
حق شناس اظهار کرد: بی تردید طی سال جاری و سال آینده رشد اقتصادی دولت علیرغم تمام شرایط سخت تحریم ها و محدودیت ها مثبت خواهد شد.
استاندار گلستان گفت: فرمانداران و مدیران عالی دولت در استان گلستان باید از عملکرد دولت در شرایط سخت تحریم ها دفاع کنند.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۰

۲۲ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88465

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک