امروز : پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

gomrok inchebroon 300x200 - نصب ایکس ری های کامیونی در گمرک اینچه بروناقتصادی-ترکمن نیوز-  مشاور رییس کل گمرک ایران گفت: گمرکات مهم کشور در حال حاضر به ایکس ری های کامیونی مجهز شده اند و در سه گمرک بازرگان ، اینچه برون و باشماق نیز این ایکس ری ها در حال تکمیل و نصب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  حسن کاظم پور دهکردی روز سه شنبه در بازدید از گمرک بیله سوارمغان با بیان اینکه ایکس ری کامیونی امسال در این گمرک نیز نصب خواهد شد، افزود: جانمایی محل نصب ایکس ری کامیونی و سواری در حال بررسی کارشناسان است.
او اضافه کرد: این دستگاه ها می توانند کامیون ها را به صورت پیشرفته و با جزییات کامل اسکن کرده و آن را در اختیار بخش فنی قرار دهند.
کاظم پوردهکردی اظهار داشت: گمرک ایران نقش چشمگیری در مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای کشور داشته و به عنوان دستگاه برتر اجرا کننده اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است.
وی بیان کرد: هم اکنون شناسایی کالاهای قاچاق با سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی به صورت هوشمند انجام می شود و با نصب ایکس ری ها در گمرکات کشور تعداد این دستگاهها چهار برابر افزایش یافته است.
بیله سوار مغان در شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است، تنها گمرک استان در این شهرستان واقع است.

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com/

منبع : irna

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز