امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۶۶,۱۷۰

ریال

|

دمای هوای شهر

9236215 484 300x186 - نشست کاندیداهای بومی در بندرترکمن خرد جمعی شکل گرفتترکمن نیوز: نشست انسجام و همدلی ده تن از کاندیداهای ترکمن تایید صلاحیت شده شب گذشته در منزل یکی از فعالان در بندرترکمن برگزار شد.

فعالان می گویند این نشست با هدف رسیدن به یک راهکار مشترک و به جهت ایجاد انسجام و همدلی میان کاندیداها تایید صلاحیت شده در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس برگزار شده است.

منابع نزدیک به انتخابات غرب می گویند برخی از کاندیداهای جناح اصولگرا که هر یک خود را تنها فرد شایسته برای تصاحب کرسی مجلس می دانند از حضور در این نشست مشترک سرباز زده اند.

مابقی کاندیداهای حاضر در نشست مذکور نیز با طرح پیشنهادی مخالف نکرده و قرار است طی ساعات آینده در این مورد اقدام عملی صورت بگیرد. در عین حال عدم حضور یک کاندیدای شاخص در جلسه مذکور با واکنش تند فعالان و طیف اصلاح طلب حوزه مواجه شده است.

یک کاندیدای نشست در این باره گفت: ما در نشست همدلی جمع شدیم تا بتوانیم به یک راهکار موثر و مشترک دست پیدا کنیم. ما شنیدیم که یکی دو نفر از دوستان، تنها خود را لایق نشستن روی کرسی مجلس می دانند و جای تاسف دارد که چنین اشخاصی ادعای خدمت صادقانه به مردم را می کنند.

گفته می شود تنی چند از کاندیداهای متمول مبالغ چند ده میلیونی برای به خدمت گرفتن فعالان هزینه می کنند که به دلیل پنهانکاری در توافق نمی توان به مورد خاصی اشاره کرد، لیکن چیدمان لیدرها در پاره ای از ستادها خود گویای این واقعیت بسیار تلخ می باشد.

امروز پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه جمعی از اساتید دانشگاهی حوزه غرب استان طی بیانیه ای رجب محمد آبادی کاندیدای مجلس را به شدت مورد انتقاد قرار داده ‌و ادعای وی در خصوص جذب بودجه های عمرانی بخش سلامت شهرهای استان مازندران را دروغ دانسته اند. آنها ادعای آبادی را حرکتی برای فریب اذهان عمومی توصیف کرده اند‌.

همزمان حاضران طیف ناز محمد ولی پور شامل قرباندردی قورلی زاده و تنی چند از کاندیداهای رد صلاحیت و عدم احراز شده نیز اعلام کرده اند که تحت هیچ شرایطی از جلال ایری حمایت نخواهند کرد. نکته جالب اینکه بر طبق شنیده ها آلن قره جه از نزدیکان ولی پور از کاندیدای اصولگرا حمایت کرده است.

در کوموش تپه یک منبع نزدیک به مهران شکیبایی از ورود قریب الوقوع طیف نامبرده به انتخابات خبر داده و گفت: مانند انتخابات گذشته اجازه نمی دهیم که افراد خود رای هر طور که دلشان می خواهند نتایج را به نفع خود تغییر دهند.

✍️ طاهر جانی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز