امروز : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۴,۲۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

fبسنجیده 300x225 - نشست هم‌اندیشی یوسف بسنجیده در کوموش‌دفه برگزار شدتورکمن نیوز:  نشست هم‌اندیشی یوسف بسنجیده در منزل شخصی وی واقع در کوموش‌دفه برگزار گردید.

در این نشست که با حضور جمعی از فعالان و صاحب‌نظران اجتماعی برگزار گردید، کلیات برنامه‌های این نماینده سابق مجلس در زمان انتخابات به بحث و بررسی گذاشته شد.

در این مراسم حاجی محمد ایری (مخی) هنرمند نام آشنای منطقه و مرد آخوند خواجه امام جمعه روستای بصیرآباد دقایقی برای حاضران سخنرانی کردند.

بر این اساس قرار است بسنجیده روز سه شنبه دوازدهم آذرماه بعنوان داوطلب مجلس یازدهم ثبت نام کرده و سپس تعداد دیگری از کمیته‌هایش از جمله کمیته بازاریان را فعال نماید.
همچنین در کمیته‌های بانوان بسنجیده که از چند روز پیش ساماندهی شده است تعدادی از بانوان فعال حوزه حضور دارند که از جمله آنها می‌توان به سعیده و ملیحه نازقلیچی خواهران مرجان نازقلیچی شهیده منا، سلیمه امیری، نعیمه هخامنشی و آیلار کلته از فعالین امور بانوان اشاره کرد.
شب گذشته هم تنی چند از هنرمندان عرصه نمایش بندرترکمن نشستی را با بسنجیده ترتیب داده و مقرر شد تا در رئوس برنامه‌ها با این چهره قدیمی انتخابات همکاری داشته باشند.
اشاره می‌شود گروهی از فعالان صنف مرغدار منطقه نیز به جمع هواداران بسنجیده اضافه شده و شروع کارشان را استارت زده‌اند.

 

گزارش از: طاهر جانی
خبرنگار تورکمن‌نیوز در غرب گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز