امروز : پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۰۶,۴۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ایران قزاقستان - نشست بررسی ظرفیت های تجاری بین ایران و قزاقستان 20 بهمن برگزار می شودترکمن نیوز:  فرصت ها و ظرفیت های تجاری بین ایران و قزاقستان در وضعیت اقتصادی کنونی به همت معاونت بین الملل اتاق ایران و با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و قزاقستان بررسی می شود. در این نشست نمایندگان اتاق های استانی، کمیسیون ها و تشکل های مرتبط نیز حضور خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  معاونت بین الملل اتاق ایران در نظر دارد نشستی به منظور بررسی فرصت ها و ظرفیت های تجاری بین ایران و قزاقستان به صورت آنلاین (برنامه اسکایپ) برگزار کند. برنامه این نشست دوشنبه ۲۰ بهمن ماه خواهد بود.

در این نشست امیرعابدی، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و قزاقستان و نمایندگان اتاق های استانی، روسای تشکل ها و کمیسیون های مرتبط نیز حضور دارند.

قرار است ضمن طرح فرصت ها و بررسی چالش ها و موانع مربوط به همکاری بخش خصوصی با کشور قزاقستان، آخرین وضعیت تحولات اقتصادی و تجاری این کشور، همکاری های دو کشور و چشم انداز توسعه مناسبات، همکاری ها و فرصت های موجود بین ایران و قزاقستان ارائه شود.

در این رابطه اعضای حاضر در نشست مشکلات و راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل ورود شرکت های ایرانی به بازار قزاقستان را مطرح می کنند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز