امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    74824

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:07 | ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

میرزاعلی 300x185 - نسل جوان با مشاهده برنامه‌ی لحظه‌های وصال می‌توانند به سبک و سوی زندگی اسلامی قرآنی گام برداردترکمن نیوز: مدیر و مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا گفت: در این ایام که با توجه به وجود بیماری کرونا مردم در خانه ها هستند تا شیوع این بیماری منحوس قطع گردد، جا داشت که چنین برنامه هایی تهیه و در فضای مجازی پخش شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آسیه میرزاعلی با تاکید براینکه لازم است در تهیه این فیلم ها از کارشناسانی که در خصوص دین تخصص به روز دارند استفاده شود، اظهار داشت: امروز گوشی و موبایل به راحتی در دسترس همه افراد جامعه قرار دارد و استدعا دارم چنین برنامه هایی بیشتر تولید شود تا جوانان ما به جای اینکه وقت و سرمایه خود را بیهوده در فضای مجازی سپری کنند، با دیدن و شنیدن چنین برنامه هایی دینی و آموزشی، بتوانند بهره کافی را ببرند.

این بانوی قرآنی اهل سنت تصریح نمود: جوانان و مردم ما با توجه که مشغولیت های فراوانی دارند، اما همان اوقاتی که در فضای مجازی هستند حد اقل چنین فیلم هایی را ببیند تا بتوانند هرچقدر اندک و کوتاه هم که باشد، بتوانند به سمت و سوی زندگی اسلامی قرآنی گام بردارند.

میرزاعلی با اشاره به اینکه، امروز همه ما سعادت و خوشبختی می خواهیم و همه دوست داریم موفق بشویم و در جهت جلب رضایت خداوند متعال قدم بر داریم، خاطر نشان کرد: پس خیلی خوب است که ما و نسل جوان ما از این فیلم ها بهره مند شوند تا دست اندرکاران این برنامه نیز دوباره تشویق و ترغیب بشوند که در آینده آثار بهتر و فاخری را تولید کنند.

وی گفت: جوان ما به دنبال الگو و اسوه می باشند و قطعا جوانان و نوجوانان ما با دیدن این فیلم ها از شخصیت های دینی و علمی و آموزشی الگو برداری خواهند کرد و حتی از طرز بیان و فن گفت و گوی مهمانان این برنامه و رفتار اسلامی آنها استفاده خواهند کرد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز