استاندار گلستان ؛

گلستان-ترکمن‌نیوز- استاندار گلستان با تاکید بر اینکه شهدا الگو و سرمشق کار و زندگی هستند، اظهار کرد: نسل امروز به برگزاری مراسمات یادواره و گرامیداشت شهیدان برای شناخت بیشتر از شهدا و سیره آنها نیازمنداست.

Ostandari G 1 22Az 300x169 - نسل امروز نیازمند شناخت شهدا هستند

به گزارش پایگاه خبر تحلیلی ترکمن‌های ایران، به نقل از استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز چهارشنبه (۲۲ آذر) در دیدار با اعضا ستاد برگزاری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات استان‌های گلستان و مازندران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، تصریح کرد: شهدا یادگاران کشور هستند و تلاش ستادهای برگزاری یادواره شهدا برای زنده نگه داشتن یاد این عزیزان شایسته تقدیر است.
وی افزود: برگزاری یادواره شهدا اقدامی بر اساس عشق و علاقه مردم است و همه مردم باید از برگزاری این مراسمات سود معنوی ببرند.
استاندار گلستان یادآور شد: برگزاری یادواره شهدا همچون اقدامات خیرخواهانه‌ای که بصورت مردمی مدیریت می‌شود ، در بین مردم پایگاه و جایگاه ویژه‌ای دارد و بسیاری با عشق و علاقه در برپایی این مراسمات همکاری می‌کنند.
دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم مراسمات شهیدان در شأن و منزلت این عزیزان باشد و همه دستگاه های اجرایی و افراد حقیقی و حقوقی که می توانند در این مسیر همکاری لازم را داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات خیرخواهانه گلستانی‌ها اشاره کرد و گفت: در حادثه زلزله غرب کشور علی رغم اینکه گلستان استان معین محسوب نمی‌شد، بیش از ۲۰ تریلی وسایل مورد نیاز به این مناطق ارسال کرد و مسئولیت بازسازی ۹ روستای آسیب دیده را سپاه و مدیریت استان برعهده گرفت.
لازم به ذکر است در این دیدار اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای اطلاعات و عملیات استان های گلستان و مازندران نقطه نظرات خود را با استاندار گلستان درمیان گذاشتند.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۴

۲۲ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

7923

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک