با اشتغال 110 نفر

اخبار گنبدکاووس-ایتنانیوز-  در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، نخستین فروشگاه زنجیره ای وابسته به یکی از گروه های صنعتی کشور با سرمایه گذاری اولیه ۳۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۱۰ نفر در گنبدکاووس واقع درشرق استان گلستان راه اندازی شد.

familii1 9a 300x171 - نخستین فروشگاه زنجیره ای در گنبدکاووس راه اندازی شد

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران،   مدیر منابع انسانی و اداری مجموعه فروشگاه های زنجیره ای فامیلی مدرن روز سه شنبه درحاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت خرده فروشی ویژه کارکنان بدو استخدام این فروشگاه هایپر، به خبرنگاران گفت: راه اندازی این مجموعه بزرگ در گنبدکاووس با هدف کارآفرینی و نیز در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی انجام شده است.
آرمین مصور رحمانی افزود: این فروشگاه درمکان قبلی مجموعه اقتصادی ‘هاوش’ این شهر راه اندازی و درحوزه عرضه انواع مواد غذایی و پروتیئنی، پوشاک، کیف و کفش و لوازم خانگی و انواع شوینده ها فعالیت دارد.
مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای فامیلی مدرن نیز دراین مراسم گفت: سرمایه گذاری اولیه راه اندازی این فروشگاه در آغاز فعالیت حداقل ۳۰ تا ۵۰ میلیارد ریال است که بتدریج افزایش می یابد.
محمدحسین اسمائی افزود: مجموعه فروشگاه های زنجیره ای فامیلی مدرن، راه اندازی ۴۰ فروشگاه در برخی شهرهای کشور را با مجموع اشتغالزایی چهار هزار نفر در دستور کار دارد که تا پایان سال ۱۳۹۸ محقق می شود./ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۷

۰۹ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

5812

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک