3575699 300x200 - نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور افتتاح شدترکمن نیوز: نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در گلستان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور به همت یکی از واحدهای فناور عضو پارک علم و فناوری گلستان و با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار گلستان و رئیس پارک علم و فناوری گلستان افتتاح گردید.

این شبکه تلویزیونی قرار است از ۲۳ مهرماه امسال فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

این تلویزیون در تلاش است با کنار زدن محدودیت‌های زمانی و مکانی و با نگاهی نو، زیبایی‌های زندگی، آداب‌ و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان را در حوزه‌های فرهنگی، گردشگری، اجتماعی، اقتصادی و غیره به تصویر درآورد.

در اساس‌نامه و راهبرد اساسی این شبکه تلویزیونی، ارائه برنامه‌ها و محتوای جذاب متناسب با دیدگاه روز و با محوریت «فرهنگ روستا»، «آموزش»، «اقتصاد روستا» و «سبک زندگی» تعریف شده است.

گسترش فناوری های نوین در عرصه کسب و کارهای روستایی و اقتصاد پایدار، نمایش ظرفیت هایی اقتصادی، اجتماعی و … موجود در روستاها، طراحی یک سیستم تلویزیون اینترنتی برای روستاها و تجمیع محتوا پراکنده تولید شده با موضوع روستا در فضای مجازی از دیگر اهداف این شبکه تلویزیونی به شمار می رود.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۶

۱۹ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84112

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک