رییس هیات شنای گلستان:

Estakhr 23 Sh 300x209 - نبود استخر تخصصی، بزرگترین مشکل شنای گلستان استاخبار گلستان-تورکمن​نيوز- رییس هیات شنای گلستان گفت: نبود استخر تخصصی بزرگترین مشکل شنای گلستان برای اجرای طرح استعدادیابی و تقویت ورزشکاران رده های سنی پایه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، محمدعلی رحیمیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: به دلیل نداشتن استخر مجبور شدیم چند وقت کامل از استخرها را با قیمت بالا اجاره کرده و در اختیار مربیان و شناگران قرار دهیم که این روش در بلندمدت نیازمند بودجه بسیار زیاد است و انجام آن از توان هیات شنا خارج است.
وی بیان کرد: گلستان ظرفیت های زیادی در رشته شنا دارد اما به دلیل نبود مکان مناسب و دائمی برای شناسایی و تقویت آن ها، قادر به پرورش همه آن ها نبوده و نمی توانیم از این توانایی ها برای ساختن شناگرانی ماهر، مدال آور و مدعی در رده های سنی گوناگون استفاده کنیم.
رییس هیات شنای گلستان افزود: با وجود همه این کمبودها و مشکلات، برنامه های زیربنایی و استعدادیابی را اجرا کرده و بدون وقفه در حال گسترش برنامه ها و سیاست​ها با هدف کسب موفقیت های بیشتر در آینده هستیم.
رحیمیان ادامه داد: طرح های استعدادیابی و آموزش شنا در شهرهای گلستان از مدتی قبل آغاز شده و تلاش می کنیم با اجرای مداوم و مستمر آن، نخبگان شنای شهرها را شناسایی و با تشکیل تیم قدرتمند در رقابت های قهرمانی کشور شرکت کنیم .
وی گفت: در مدت زمان یک سالی که از عمر هیات جدید می گذرد برای اولین بار لیگ شنای رده های سنی استان در ۴ مرحله برگزار شد و برای امسال هم علاوه بر ادامه برگزاری لیگ مردان، مسابقات شنای زنان هم برای اولین بار برگزار خواهد شد.

 

گروه خبر تورکمن​نيوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۰

۲۳ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

2382

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک