حجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس 300x225 - ناوگان تاکسیرانی گنبدکاووس نوسازی شد+ فیلم مصاحبهترکمن نیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس گفت: ۲۵ دستگاه تاکسی در طرح نوسازی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حمیدرضا حجی زاده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت : مجموعا ۳۱ دستگاه تاکسی در طرح نقدی نوسازی جذب و از این تعداد ۲۵ دستگاه تحویل رانندگان و ۶ دستگاه دیگر نیز به زودی تحویل داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ارزش هر دستگاه خودرو تحویلی در بازار آزاد قریب به سیصد میلیون تومان بوده، در مجموع ارزش خودروهای تحویلی در حدود نه میلیارد و سیصد میلیون تومان می‌باشد.

وی با بیان اینکه حذف تاکسی پیکان از برنامه‌های آتی این سازمان خواهد بود، ادامه داد: از مجموع ۲۳۰ دستگاه تاکسی پیکان، تاکنون بالغ بر ۲۰۰ دستگاه نوسازی شده و ۲۰ الی ۲۵ دستگاه دیگر نیز در آینده نزدیک در قالب طرح‌های مختلف نوسازی خواهند شد.

وی در پایان اظهار داشت : ۹۵ درصد از دستگاه‌های ناوگان حمل و نقل شهر گنبدکاووس مجهز به کولر و آپشن‌های روز می باشند همچنین در تلاش هستیم در آینده‌ای نزدیک این عدد را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

در مراسم رونمایی نوسازی ناوگان تاکسیرانی حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس اعضای شورای اسلامی، فرمانداری ویژه شهرستان، معاونین شهردار و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان حضور داشتند و به صورت نمادین ۲۵ دستگاه خودرو تاکسی شهری به رانندگان تاکسیرانی گنبدکاووس تحویل شد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۳

۲۹ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85869

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک