امروز : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

حجی زاده سازمان حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس 300x225 - ناوگان تاکسیرانی گنبدکاووس نوسازی شد+ فیلم مصاحبهترکمن نیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس گفت: 25 دستگاه تاکسی در طرح نوسازی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حمیدرضا حجی زاده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت : مجموعا 31 دستگاه تاکسی در طرح نقدی نوسازی جذب و از این تعداد 25 دستگاه تحویل رانندگان و 6 دستگاه دیگر نیز به زودی تحویل داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ارزش هر دستگاه خودرو تحویلی در بازار آزاد قریب به سیصد میلیون تومان بوده، در مجموع ارزش خودروهای تحویلی در حدود نه میلیارد و سیصد میلیون تومان می‌باشد.

وی با بیان اینکه حذف تاکسی پیکان از برنامه‌های آتی این سازمان خواهد بود، ادامه داد: از مجموع 230 دستگاه تاکسی پیکان، تاکنون بالغ بر 200 دستگاه نوسازی شده و 20 الی 25 دستگاه دیگر نیز در آینده نزدیک در قالب طرح‌های مختلف نوسازی خواهند شد.

وی در پایان اظهار داشت : 95 درصد از دستگاه‌های ناوگان حمل و نقل شهر گنبدکاووس مجهز به کولر و آپشن‌های روز می باشند همچنین در تلاش هستیم در آینده‌ای نزدیک این عدد را به 100 درصد برسانیم.

در مراسم رونمایی نوسازی ناوگان تاکسیرانی حمل و نقل شهرداری گنبدکاووس اعضای شورای اسلامی، فرمانداری ویژه شهرستان، معاونین شهردار و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان حضور داشتند و به صورت نمادین 25 دستگاه خودرو تاکسی شهری به رانندگان تاکسیرانی گنبدکاووس تحویل شد.

گزارش از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز