اداره تربیت بدنی واحدی2 300x198 - ناز محمد (هادی) واحدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله شد+عکسترکمن نیوز:  مراسم و تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار، معاون مدیر کل ورزش و جوانان گلستان، روسای هیات های ورزشی و جمعی از پیشکسوتان ورزشی ترکمن صحرا مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله برگزار شد.

 فرماندار شهرستان کلاله در این مراسم از زحمات چندین ساله داوود عوض زاده رییس سابق اداره ورزش و جوانان این شهرستان تقدیر و تشکر کرد و سپس با تقدیم حکم ابلاغ نازمحمد (هادی) واحدی را به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله معرفی کرد.

اداره تربیت بدنی واحدی1 300x198 - ناز محمد (هادی) واحدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله شد+عکس

محمد ابراهیمی تودرواری ضمن قدردانی از تلاش های عوض زاده از واحدی رئیس جدید، بهبود عملکرد و نتایج ورزشی شهرستان با استمرار نظارت مدیریتی و حفظ رابطه نزدیک با جامعه ورزشی شهرستان کلاله را خواستار شد.

بر اساس گزارش ترکمن نیوز، به علت شرایط کرونا مراسم خاصی برای تودیع ومعارفه رئیس اداره ورزش شهرستان کلاله از طرف فرمانداری و اداره مطبوع برنامه ریزی نشده بود و جمعی از قهرمانان ورزشی، پیشکسوتان و رئوسای هیات های ورزشی گنبدکاووس که سالیان سال هادی واحدی در سمت معاونت اداره ورزش شهرستان گنبدکاووس در خدمت جامعه ورزشی بود به صورت خودجوش در این مراسم حضور داشتند.

 

اهم سوابق و خدمات نازمحمد (هادی) واحدی:

سرپرست تیم والیبال گنبدکاووس (تیم جواهری ۲ سال – تیم هاوش ۳ سال – تیم تعاون یک سال – تیم فولاد عظیمی ۱ سال)
نایب رئیس سابق هیات والیبال گنبدکاووس
رئیس سابق هیات ورزش روستایی گنبدکاووس
۱۵ سال به عنوان خبرنگار ورزشی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرانا)، دبیر سرویس ورزشی هفته نامه های  صحرا و حریف
و ۱۲ سال به عنوان معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس در کارنامه خدمت خود دارد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۹

۱۱ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81859

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک