امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۰۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ایری 1 300x221 - میزان رای ملت استترکمن نیوز:  انتخابات پیش رو در غرب گلستان وارد فاز جدیدی شده‌ است.

در پی دستور‌العمل ستاد انتخابات کشور مبنی بر فعالیت کاندیداها در فضای مجازی، دو منتخب راه یافته به دور بعدی اسب خود را زین کرده تا در کورس آخر از خط پایان عبور کنند.

جلال ایری به پشتوانه و تکیه بر مردمی که سال‌ها در کنارشان تمام قد ایستاده و در مرارت‌ها و تنگدستی‌ها، مشکلات منطقه‌ای، همگام و همنوا بوده، بدور از غش‌های بی‌مورد به برخی مسئولان برای جمع‌آوری رای، حالا گام‌های آخر برای پیروزی را با قدرت به پشتوانه این مردم خسته از بی‌مدیریتی را استوار خواهد برداشت.

دردها را عامه مردم می‌دانند. آسیب‌شناسی و خوشگل بیان کردن کلمات را جملگی به یاد دارند. ولی جلال بدنبال افراد پاپاراتزی نیست. مردمی بدنبال رای آوردن جلال ایری هستند که زخم خورده نا مدیریتی‌ها در طی این سال‌ها هستند. اجراء و پیاده‌کردن معضلات در بندرترکمن، مدیری را می‌طلبد که در کنار مردم بوده و مشکلات این عزیزان را با پوست و گوشت لمس کرده باشد.

به امید ایزد یکتا جلال ایری به پشتوانه مردم غرب استان به بهارستان خواهد رفت. نگذاریم به بهانه انتخابات سیاه و سفید در منطقه ایجاد شود. اصول خود را حفظ کنیم که وحدت می‌تواند،  مایه افتخارمان شود.

بگذارید افرادی که در چندین سال انتخاباتی همواره آدرس غلط را داده‌اند در تفکرات خود غوطه ور شوند. اما جمله‌ای از محمد اصفهانی خواننده مشهور ایران که گفته بود بعد از هر افتادن،  چگونه بلند شدن را آموختم. و سخن آخر …جلال به پشتوانه همین مردم به بهارستان خواهد رفت.

 

گزارش از: شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ترکمن‌نیور

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز