امروز : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

از حاشیه سازی برای والیبالی که دلسوز آن هستیم بپرهیزیم

موانع تیم‌داری شهرداری گنبدکاووس رفع خواهد شد

  • کد خبر :

    101533

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    14:08 | ۰۱ مهر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

های والیبال ۴ 300x202 - موانع تیم‌داری شهرداری گنبدکاووس رفع خواهد شدترکمن نیوز: والیبال گنبد بار دیگر حاشیه‌ساز شد و ابهامات تیم‌داری شهرداری گنبد موجب نگرانی هواداران پایتخت والیبال ایران شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیضی در خصوص والیبال گنبد در فضای مجازی پیچیده مبنی بر اینکه تیم‌داری شهرداری گنبد در هاله ای از ابهام می باشد

با وجود برگزاری تمرینات تیم شهرداری گنبد برخی شایعات مبنی بر تعطیلی تمرینات باعث سردرگمی هواداران این ورزش حساس منطقه شده است.

حاشیه سازی برخی حاشیه سازان برای والیبال که در این مقطع زمانی بسیار نیاز به حمایت همه جانبه دارد باعث نگرانی هواداران والیبال گنبد شده است.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز و تحقیقاتی که انجام شده: تمرینات تیم شهرداری گنبدکاووس روز گذشته انجام گرفته و تمام بازیکنان تیم شهرداری گنبد نیز در تمرینات همانند روزهای گذشته حضور داشته‌اند و اخبار منتشر شده در برخی شبکه های مجازی  شایعه ای بیش نیست.

های والیبال ۳ 300x202 - موانع تیم‌داری شهرداری گنبدکاووس رفع خواهد شد

دلسوزان و هواداران واقعی کسانی هستند که در همه حال حامی والیبال باشند

نکته ای که در شرایط فعلی حائز اهمیت است، ما باید به عنوان هوادار والیبال گنبد باید حامی والیبال باشیم و نباید با شایعات و اخبار واهی بازیکنان تیم را به حاشیه ببریم و باعث نگرانی مردم منطقه شویم.

در واقع در شرایط سخت و بحرانی است که بازیکنان بانجریه،‌ بزرگان و پیشکسوتان والیبال گنبد قدرت حمایت و نفوذ خودرا به اثبات برسانند و بزرگوارانه باعث دلگرمی بازیکنان شوند و نظر مساعد مسئولین را نسبت به والیبال شهرستان جلب کنند.

و این بزرگواران باید حواشی را از تیم دور کنند و الگوی واقعی برای دیگران باشند، نه اینکه خود عامل ایجاد حاشیه و تفرقه در تیم باشند.

جا دارد از حاج نورقلی نیازی پیشکسوت والیبال ایران و ترکمنصحرا نام ببریم چراکه ایشان در همه حال چه در روزهای اوج و چه در روزهای ضعف والیبال گنبد همواره از تیم‌ها و والیبالیست‌ها حمایت داشتند و بهترین الگو برای همه ما هستند.

های والیبال ۲ 300x202 - موانع تیم‌داری شهرداری گنبدکاووس رفع خواهد شد

هواداران و مردم فهیم منطقه بر تغییر و تحولات شوراها و شهرداری واقفند

یادآوری این نکته الزامی است که در ماه‌های اخیر اعضای شورای اسلامی و شهردار جدید روی کارآمده است که از همان آغازین روزها اعلام حمایت همه جانبه از ورزش شهرستان به ویژه والیبال را اعلام کردند و رای زنی ها و لابی برای جلب اعتبار و بودجه مورد نیاز برای تیمداری باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبد را جزو اولویت‌های خود قراردادند.

این موضوع را نیز باید مدنظر داشت که تغییر تحولات اداری در شورای اسلامی و شهرداری پروسه‌ای زمان‌بر بوده و هنوز هم حکم شهردار گنبدکاووس نیز قطعی نشده است و در هفته پیش رو احتمال قوی مشخص خواهد شد.

ضمن اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری نیز به دنبال رفع موانع قانونی تیمداری شهرداری گنبد در قالب باشگاه فرهنگی ورزشی هستند که بنابه بررسی های صورت گرفته بخشی بزرگی از این موانع رفع شده است تا نماینده پایتخت والیبال گنبد با خیالی آسوده در لیگ برتر فضل جاری شرکت کند.

شهرداری گنبدکاووس در سه سال تیمداری خود همواره جزو خوش حساب‌ترین تیم‌های لیگ بوده و قرارداد بازیکنان و کادرفنی را همیشه به موقع و بدون کم و کسری پرداخت کرده است.

امسال نیز به دلیل برخی تحولات و موانع قانونی هنوز نتوانسته است به نعهدات مالی خود جامه عمل بپوشاند که این مورد فقط به والیبال محدود نمی‌شود و در حال حاضر هیچکدام از پرسنل شهرداری در چند ماه اخیر دریافتی نداشته‌اند که در روزهای آینده نیز قطعا این مشکل حل خواهد شد.

در پایان گفتنی است که تیم شهرداری گنبد قطعا در لیگ برتر امسال تیمداری خواهد کرد و مجمع نمایندگان استان گلستان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی به دنبال حل و فصل مشکلات و موانع تیمداری شهرداری گنبد هستند.

امیداست با فرایند واکسیناسیون عمومی و پایان یافتن شیوع کرونا شاهد برگزاری پرشور و هیجان مسابقات والیبال با حضور هواداران عاشق این ورزش در کشور به ویژه ترکمنصحرا و گنبدکاووس باشیم.

گزارش از: یاشار نیازی

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز