امروز : سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

فرودگاه کلاله 2 300x173 - مهلت یک هفته‌ای رئیس جمهور برای تعیین تکلیف جایگاه سوخت فرودگاه کلالهترکمن نیوز:  رئیس جمهور به وزرای نفت و راه یک هفته فرصت داد تا تکلیف جایگاه سوخت فرودگاه کلاله را مشخص کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛از صداوسیما، به دنبال درخواست دکتر رضا آریان پور نماینده شهر‌های کلاله، گالیکش، مینودشت و مراوه تپه از رئیس جمهور برای مداخله در راه اندازی جایگاه سوخت فرودگاه کلاله و شروع پرواز‌های مستمر از این فرودگاه رئیس دفتر آقای رئیسی اعلام کرد: رییس جمهور نامه این درخواست را مشاهده کرده است و نامه را برای پاسخگویی به وزیر راه و شهرسازی و وزیر نفت ارجاع داده شد.

بر این اساس به وزرای این دوزات خانه یک هفته مهلت داده شده تا برای جایگاه سوخت فرودگاه کلاله تعیین تکلیف کنند.

رئیس فرودگاه کلاله گفت:تعلل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان از مهمترین دلایل تاخیر در ساخت جایگاه سوخت این فرودگاه است.

مهدی جمشیدی افزود: در آخرین تلاش‌های انجام شده برای راه‌اندازی اصولی این فرودگاه، با تلاش‌های رضا آریانپور نماینده شرق گلستان و پیگیری‌های مدیریت فرودگاه و فرماندار کلاله، مصوبه ساخت جایگاه سوخت فرودگاه کلاله گرفته شد و قرار بود پس از ساخت این جایگاه پروازها از این فرودگاه آغاز شود اما با گذشت چندین ماه از تصویب این مصوبه هنوز هیچ اقدامی در زمینه ساخت جایگاه سوخت فرودگاه شهدای کلاله انجام نشده است.
وی گفت : با احداث جایگاه سوخت ، شاهد راه اندازی پروازهای مسافری کلاله به تهران و زابل و همچنین آموزش خلبانی در این محل خواهیم بود .

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز