امروز : شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

Amirshahi 1 300x211 - منتخبین در قبال رای مردم امانتدار باشند+فیلم مصاحبهترکمن نیوز:‌ رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان گلستان معتقد است رای حق الناس است و مسئولان و منتخبین با آرای مردم باید دلسوزانه خدمت کنند و امانتدار رای مردم باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  ذوالفقار امیرشاهی در حوزه اخذ رای مسجد قائمیه گنبدکاووس به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: انتخابات برای هر کشوری یک فرصت طلایی سرنوشت ساز و بسیار با اهمیت است اما برای کشورهای مخالف و دشمنان انقلاب اسلامی تهدید کننده و نگران کننده است.

وی افزود: پشتوانه مردمی، حضور پرشور و متراکم مردم برای تعیین سرنوشت کشور نماد اقتدار، قدرت و عظمت ملی حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است.

امیرشاهی ادامه داد: هرچه حضور و پشتوانه مردمی در انتخابات افزایش یابد به همان اندازه باعث ناراحتی بیشتر دشمنان خواهد شد به همین دلیل نیز تبلیغات منفی آنان افزایش یافته است.

وی با مطلوب ارزیابی کردن مشارکت مردم در انتخابات، گفت: حضور پرشور نشان دهنده این است که مردم و جامعه ما پشتیبان نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

ذوالفقار امیرشاهی در خصوص دل نگرانی های مردم تاکید کرد: مردم به مولفه هایی نظیر معنویت، شفافیت،‌ صداقت و امانتداری مسئولین رای می‌دهند که متاسفانه این مولفه‌ها در جامعه ما کم رنگ شده‌اند.

وی تصریح کرد:‌ مردم با اعتماد به مسئولین رای شان را به عنوان امانت در اختیار آنان می گذارند و از مسئولین انتظار می رود امانتدار خوبی در قبال رای مردم بوده و شفافیت بیشتری به خرج دهند.

رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان گلستان تصریح کرد:‌ مردم و مسئولات باید دلسوزانه و متعهدانه به نصحیت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی گوش فرا دهند تا راه عبور بر مشکلاتی که جامعه را آزار می‌دهند فراهم شود و نابسامانی های اقتصادی کشور نیز از بین برود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز