امروز : شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۹۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

17° سانتی گراد

18 300x200 - مناطق آزاد تجاری استان گلستان، نیازمند توجه جدی مسئولان اجرایی کشورترکمن نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: مناطق آزاد تجاری استان گلستان، نیازمند توجه جدی مسئولان اجرایی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  غلامرضا منتظری با اشاره به ظرفیت های مرزی استان گلستان گفت: یکی از مهم ترین زمینه های توسعه و پیشرفت استان گلستان، استفاده از ظرفیت مرز است که این استان به دلیل داشتن مرزهای آبی و زمینی با کشورهای شمالی کشور، می تواند باعث کسب درآمد سرشار برای استان شمالی کشور شود.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی اترک می تواند باعث ایجاد تغییر و تحولات بسیار خوبی در استان گلستان شود؛ چراکه این استان جزو مناطق محروم کشور محسوب شده و علی رغم داشتن منابع آبی و جنگل های بکر و ظرفیت های گردشگری، جزو مناطقی است که دارای محرومیت است و می توان با رسیدگی و حمایت ویژه از منطقه اقتصادی اترک به توسعه استان گلستان کمک کرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: منطقه آزاد اینچه برون نیز یکی دیگر از ظرفیت های مغفول مانده استان گلستان است و می تواند راه توسعه پایدار در این استان را هموار سازد؛ لذا باید در سریع ترین زمان ممکن این مناطق ایجاد شده و با اضافه کردن سرمایه گذاران بخش خصوصی، باعث ایجاد اشتغال و درآمدزایی در سطح استان شد.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مناطق مرزی به دلیل داشتن ظرفیت های بسیار خوبی که در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد، می تواند زمینه ساز اشتغال و رفع بیکاری و توسعه پایدار شود، لذا از دولت در خواست می شود در این زمینه با جدیت ورود کرده و به مناطق آزاد و مرزی استان گلستان توجه ویژه ای داشته باشند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز