رحمانی 300x188 - منابع طبیعی گنبدکاووس آماده همکاری گسترش فضای سبز شهرستان+عکسترکمن نیوز:  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گنبدکاووس گفت:  آماده هرگونه حمایت، همکاری و مشارکت برای گسترش فضای سبز و منابع طبیعی شهرستان هستیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  فرشید رحمانی در مراسم درختکاری در پارک دکتر بسکی ضمن قدردانی از زحمات “پدر طبیعت ایران در خصوص اهمیت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری بیان داشت: در تقویم کشورمان ۱۵ تا ۲۱ اسفند هر سال هفته منابع طبیعی و آبخیزداری بوده و نخستین روز این هفته نیز روز درختکاری نامیده شده است.

وی ادامه داد: گسترش فضای سبز و منابع طبیعی شهر و روستاها از سیاست های این سازمان بوده و هفته منابع طبیعی نیز فرصتی مناسب برای جلب مشارکت مردمی و ارتقا فرهنگ عمومی حفظ و توسعه منابع طبیعی می باشد.

رحمانی اضافه کرد: در راستای گسترش فضای سبز و منابع طبیعی در سطح شهرستان همانند سنوات گذشته، از دی ماه امسال نیز تاکنون ۱۵۰ هزار اصله نهال به صورت رایگان برای زراعت چوب در حاشیه مزارع و همچنین دهیاری ها و روستاها توزیع شده است.

وی در پایان ضمن تقدیر از خانواده دکتر بسکی در خصوص گسترش فضای سبز شهر ادامه داد: اداره منابع طبیعی شهرستان گنبدکاووس آماده هرگونه همکاری با سمن ها و انجمن ها و فعالیت های مردمی برای توسعه فضای سبز و منابع طبیعی شهرستان می باشد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۷

۰۵ اسفند ۱۳۹۹

کد خبر :

90707

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک