یکه تازی استاندارد در گلستان:

گلستان 1 261x300 - مقام اول گلستان، برای چهارمین سال متوالی، از آن استاندارد شدترکمن نیوز:  مقام اول جشنواره شهید رجایی در استان گلستان، در ارزیابی عملکرد سال ۹۸،  به استاندارد اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  اداره کل استاندارد گلستان برای چهارمین سال متوالی، موفق به کسب رتبه اول در گروه تولیدی و خدماتی و همچنین به عنوان دستگاه برتر استان در جشنواره شهید رجایی استان گلستان معرفی شد.

به دنبال مصوبات بیست و نهمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری هرگونه سمینار و همایش جهت پیشگیری از شیوع ویروس کوید-۱۹، نتایج بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان، بدون برگزاری همایش اعلام شد که طی آن اداره کل استاندارد گلستان، در بین دستگاه های اجرایی استان حائز رتبه برتر معرفی شد.

در ارزيابي عملکرد دستگاه های اجرایی گلستان در سال ۹۸ همانند سنوات گذشته، دستگاه های اجرایی به پنج گروه تقسیم بندی و در هر گروه، یک دستگاه اجرایی حائز بالاترین امتیاز در شاخص های عمومی و اختصاصی شناخته و معرفی شد که به دنبال آن، اداره کل استاندارد گلستان، برترین دستگاه اجرایی در گروه تولیدی و خدماتی و همچنین در بین کلیه دستگاه های اجرایی استان اعلام شد.

شایان ذکر است استاندارد گلستان در ارزیابی های چهار سال اخیر، جزو سه دستگاه برتر در سطح استان و کشور قرار داشته است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۵

۱۷ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82206

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک