امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

n83197711 72825273 300x185 - معلم گنبدی با پاداش پایان خدمت یک مدرسه ساختاخبار آموزش و پرورش- تورکمن نیوز مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس از احداث یک واحد آموزشی چهار کلاسه توسط معلم بازنشسته با هزینه کرد پاداش پایان خدمت خود برای دانش آموزان روستای مرزی تنگلی از توابع بخش داشلی برون این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از ایرنا، فرج الله رزاقی گفت: این معلم پیشکسوت که ‘هوشنگ بابایانی’ نام دارد، مبلغ دو میلیارد ریال در ساخت مدرسه مشارکت کرده و بخشی از هزینه ها را نیز اهالی روستا تامین کرده اند.
وی گفت: این واحد آموزشی چهار کلاسه در زمینی به مساحت تقریبی ۱۰ هزار مترمربع با زیربنای ۳۵۵ مترمربع فضای آموزشی و اداری، ۴۰ مترمربع سرویس بهداشتی و انجام یک هزار و ۱۲۰ مترمربع محوطه سازی با هزینه کل هشت میلیارد ریال احداث شده است.
رزاقی اضافه کرد: بقیه هزینه احداث و تجهیز این مدرسه را که روز گذشته بهره برداری از آن آغاز شد، از محل اعتبارات اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان گلستان تامین و هزینه شده است.
مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس با قدردانی از نیکوکاران مدرسه ساز، ادامه داد: خیرین در دو سال اخیر در احداث ۴۰ آموزشگاه در سطح این شهرستان مشارکت داشته اند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز