تعاونی ها 300x195 - معضل بیکاری با حمایت از بخش خصوصی و تعاونی امکان‌پذیر است

تورکمن نیوز:  عضو مجمع نمایندگان گلستان گفت: توسعه استان و حل معضلاتی مانند بیکاری فقط با حمایت از بخش خصوصی و تعاونی امکان‌پذیر است.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  شهرام کوسه غراوی در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان گلستان اظهار کرد: هرچند تعاونی ها می توانند نقش کلیدی در اشتغال و اقتصاد استان داشته باشند اما مسئولان گلستان طرحی برای حمایت از بخش تعاون ندارند.

وی افزود: مدیران حوزه تعاون در گلستان وجود خلاءهای قانونی را عامل عدم حمایت از بخش تعاون مطرح می کنند و مجمع نمایندگان آمادگی دارد برای حل خلاءهای قانونی عدم حمایت از بخش خصوضی و غیردولتی در استان گام بردارد.

غراوی ادامه داد: براساس گزارشی که اداره کل تعاون ارائه کرده است دو هزار و ۷۰۰ تعاونی در استان وجود دارد که جذب سرمایه‌های خرد می‌تواند ظرفیت خوبی برای استان باشد.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید موانع موجود برای فعالیت بخش خصوصی و تعاونی‌ها را برطرف کنند، گفت: گاهی صدور مجوزها و پاسخ استعلام‌ها و کاغذبازی در دستگاه‌های اجرایی سرمایه‌گذاران را خسته و ناامید می‌کند که همه باید تلاش کنند شرایط برای جذب سرمایه‌گذار در استان فراهم شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۳

۱۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60966

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک