امروز : پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۶,۸۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

18 - معرفی اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری گنبدکاووسترکمن نیوز:   معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با حضور ۳۰ نفر از معتمدین، متنفذین و افراد وثوق شهرستان از همه سلایق و قومیت ها اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در جلسه انتخابات هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری با حضور معتمدین و متنفذین شهرستان اظهار کرد: تلاش داریم تا انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان در کنار شورای تامین، هیئت نظارت و شورای نگهبان مانند انتخابات گذشته، انتخابات سالم و قانونمند برگزار کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصریح کرد: از همه عوامل اجرایی و نظارت بر انتخابات انتظار داریم تا بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم برگزار کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری از کاندیدای خاص را خط قرمز ستاد انتخابات شهرستان برشمرد و گفت: اعضای هیئت اجرایی انتخاب شده باید از هم اکنون تا پایان انتخابات ۱۴۰۰ اصل بی طرفی و عدم جانبداری از کاندیدای خاص را رعایت کرده و در هیچ یک از ستادهای انتخاباتی کاندیداها حضور نداشته و مستقیم و غیر مستقیم در تبلیغات شرکت نکنند.

وی ادامه داد: ۳۰ نفر انتخاب شده در جلسه حاضر برای انتخاب هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری از معتمدین، متنفذین و از همه سلایق و قومیت های مختلف هستند.

کریمی گفت: در انتخابات انجام شده در حضور هیئت نظارت ستاد انتخابات شهرستان و شورای تامین آقایان عبدالمجید قزلجه، نور محمد کوچکی، سیف الله بیگ زاده، رضا روحانی، محمد کاشانیان، قربان محمد سعدی، محمد سنچولی و محمد شریعتی به عنوان اعضای هیئت اجرایی بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده و همین افراد بعلاوه آقای سهراب کریمیان ، خانم مریم آق آتابای، سید محمد حسینی و رضا یازرلو و اراز جان شمالی به عنوان اعضای علی البدل بوده که به عنوان اعضای هیئت اجرایی بر انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز