امروز : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    55377

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:31 | ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

نقاط پرترافیک گنبد 300x202 - معابر ۶ نقطه پرترافیک گنبدکاووس اصلاح هندسی می شودگنبدکاووستورکمن نیوز:  فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با موافقت شورای ترافیک شهرستان و با هدف روان سازی ترافیک در ۶ نقطه پرترافیک و حادثه خیز شهر گنبدکاووس، اصلاح هندسی در معابر یا میدان ها صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛عبدالقدیر کریمی روز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک این شهرستان بیان کرد: اصلاح هندسی در تقاطع خیابان شهدای شرقی، بلوار دانشجو جنب دانشگاه پیام نور، دو طرف پل آخوند نوریزاد، میدان بسیج، تقاطع ۳۰ متری مقداد و تقاطع روبروی دانشگاه گنبدکاووس توسط شهرداری این شهر انجام می‌شود.

وی افزود: البته اصلاح هندسی در دو مکان شامل تقاطع روبروی دانشگاه گنبدکاووس و دو طرف پل آخوند نوریزاد این شهر پس از رفع برخی اشکالات مطرح شده از سوی اعضای شورای ترافیک شهرستان اجرا می‌شود.

کریمی با تاکید برضرورت تسریع در اجرای مصوبات شورای ترافیک بالاخص مصوبه اصلاح هندسی ۶ نقطه پر ترافیک شهر گنبدکاووس از دیگر اعضای این شورا درخواست کرد تا با آمادگی کامل در جلسات حضور یابند.

شهردار گنبدکاووس نیز در این جلسه اعلام کرد که با هدف روان سازی ترافیک شهری، مطالعات تدوین طرح جامع ترافیک این شهر ۱۶۵ هزار نفری هم اکنون توسط مشاور در حال انجام است و تاکنون ۱۲ نقطه پرترافیک شهری شناسایی و برای اصلاح هندسی از سوی شهرداری به شورای ترافیک شهرستان پیشنهاد شده است.

منصور طعنه گنبدی افزود: از مجموع ۱۲ نقطه پشنهادی فعلاً اصلاح هندسی ۶ نقطه که در کمیته فرعی شورای ترافیک گنبدکاووس هم تصویب شده و امروز نیز به تأیید اعضای اصلی این شورا رسید بزودی توسط واحد فنی شهرداری اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: شهر گنبدکاووس برای روان سازی ترافیک شهری علاوه بر اصلاح هندسی برخی معابر و میدان‌ها به احداث حداقل چهار تقاطع غیر هم سطح در ورودی شهر از سمت آزادشهر در میدان‌های امام علی (ع) و میدان امام حسین (ع)، میدان بسیج و تقاطع جاده کمربندی به اسبدوانی نیاز دارد.

طعنه گنبدی گفت: امسال یک تقاطع غیر هم سطح توسط شهرداری گنبدکاووس اجرایی می‌شود و برای دیگر تقاطع‌ها به دلیل هزینه‌های بالای آنها، نیاز به مساعدت مالی از محا اعتبارات استانی و ملی هستیم.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع:irna.ir

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز