امروز : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۴,۲۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

زهکشی گمیشان 300x166 - مصوبه اختصاص اعتبار برای احداث شبکه زهکشی گمیشان ابلاغ شدتورکمن نیوز هیئت وزیران با توجه به وقوع سیل سال جاری و پیش‌بینی پاییزی پربارش و ضرورت آمادگی برای جلوگیری از حوادث احتمالی، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای طرح احداث شبکه های زهکشی به استان گلستان تخصیص داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هیئت وزیران در جلسه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به منظور زهکشی دشت گمیشان برای پروژه‌های پیشگیرانه مرتبط با حوادث غیرمترقبه جهت اجرای طرح احداث شبکه‌های زهکشی در اراضی شمال گرگانرود و قره‌سو استان گلستان به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان موافقت کرد.

بر همین اساس، این مبلغ به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان اختصاص یافته تا برابر قوانین و مقررات مربوط توسط وزارتخانه های نیرو و جهادکشاورزی هزینه شود.

هم‌چنین، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان موظف است، گزارش عملکرد این تصویب نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت بحران کشور ارسال کند.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز