امروز : شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    78417

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:10 | ۱۵ تیر ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

مصوبات کرونا گلستان 300x143 - مصوبات جلسه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در گلستانترکمن نیوز:  در جلسه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور استاندار گلستان و دیگر مدیران ارشد استان مصوب شد:

? فرمانداران در شهرستان های قرمز مجاز هستند ظرفیت حضور کارمندان را همچون گذشته به یک سوم و دو سوم فعال با اولویت عدم حضور بانوان تبدیل نمایند.

?بازارهای هفتگی در تمام استان ها تا هفته آینده تعطیل خواهد بود.

?برگزاری مراسمات عزا و عروسی در تمامی اماکن عمومی و خصوصی تعطیل خواهد بود و در صورت تخطی از این دستور مکان مورد نظر به مدت ۲ هفته پلمپ می گردد.

?در شهرهایی که وضعیت آنها زرد است اماکن عمومی, رستورانها و هتلها موظف به اجرای پروتکل های بهداشتی هستند و در صورت عدم رعایت مقررات بهداشتی به مدت ۲ هفته پلمپ خواهند شد.

?مرکز بهداشت و دهیاران موظف به گزارش برگزاری مراسمات عزا و عروسی در اماکن خصوصی هستند و در صورت ارائه گزارش اقدام آنان جرم تلقی گردیده و با آنان با همکاری دادستانی برخورد خواهد شد.

?کارمندان تمامی دستگاه های اجرایی موظف به استفاده از ماسک در محل کار خود هستند . همچنین ارائه خدمت بدون‌ماست به ارباب رجوع امکان پذیر نیست و دستگاه‌ها باید لوازم بهداشتی مورد نیاز ارباب رجوع را تهیه نمایند.

? تمامی کلاس ها در شهرهای قرمز به مدت یک هفته تعطیل خواهد بود.

? رانندگان تاکسی موظفند از سرویس دهی به مسافران بدون ماسک خودداری کنند.

? تمامی تفرجگاه های استان در شهر های قرمز تا هفته آینده تعطیل خواهد بود و در شهر های زرد نیز باید پروتکل های بهداشتی به صورت کامل رعایت گردد و در صورت عدم رعایت نکات های بهداشتی واحد مربوطه پلمپ خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز