کرونا گلستان 300x143 - مصوبات جلسه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در گلستانترکمن نیوز:  در جلسه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور استاندار گلستان و دیگر مدیران ارشد استان مصوب شد:

🔻 فرمانداران در شهرستان های قرمز مجاز هستند ظرفیت حضور کارمندان را همچون گذشته به یک سوم و دو سوم فعال با اولویت عدم حضور بانوان تبدیل نمایند.

🔻بازارهای هفتگی در تمام استان ها تا هفته آینده تعطیل خواهد بود.

🔻برگزاری مراسمات عزا و عروسی در تمامی اماکن عمومی و خصوصی تعطیل خواهد بود و در صورت تخطی از این دستور مکان مورد نظر به مدت ۲ هفته پلمپ می گردد.

🔻در شهرهایی که وضعیت آنها زرد است اماکن عمومی, رستورانها و هتلها موظف به اجرای پروتکل های بهداشتی هستند و در صورت عدم رعایت مقررات بهداشتی به مدت ۲ هفته پلمپ خواهند شد.

🔻مرکز بهداشت و دهیاران موظف به گزارش برگزاری مراسمات عزا و عروسی در اماکن خصوصی هستند و در صورت ارائه گزارش اقدام آنان جرم تلقی گردیده و با آنان با همکاری دادستانی برخورد خواهد شد.

🔻کارمندان تمامی دستگاه های اجرایی موظف به استفاده از ماسک در محل کار خود هستند . همچنین ارائه خدمت بدون‌ماست به ارباب رجوع امکان پذیر نیست و دستگاه‌ها باید لوازم بهداشتی مورد نیاز ارباب رجوع را تهیه نمایند.

🔻 تمامی کلاس ها در شهرهای قرمز به مدت یک هفته تعطیل خواهد بود.

🔻 رانندگان تاکسی موظفند از سرویس دهی به مسافران بدون ماسک خودداری کنند.

🔻 تمامی تفرجگاه های استان در شهر های قرمز تا هفته آینده تعطیل خواهد بود و در شهر های زرد نیز باید پروتکل های بهداشتی به صورت کامل رعایت گردد و در صورت عدم رعایت نکات های بهداشتی واحد مربوطه پلمپ خواهد شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۰

۱۵ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78417

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک