امروز : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    106103

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    21:29 | ۲۰ دی ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

photo 2022 01 10 20 46 51 300x215 - مشکل فاضلاب مسکن مهر گنبدکاووس برطرف می‌شودترکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس گفت: عملیات ساماندهی و جمع‌آوری فاضلاب چند بلوک مسکن مهر کاج این شهرستان که دارای مشکلات بیشتری هستند با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و اعلام آمادگی پیمانکار به‌زودی اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر کاج گنبدکاووس با حضور مدیران کل بازرسی استانداری ،حوزه راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان، اظهارداشت: مجتمع مسکن مهر کاج شهرستان شامل ۳۹ بلوک با ۶۲۴ واحد در عرصه ۷.۵ هکتاری سال‌های ۹۲ تا ۹۴ تحویل متقاضیان شد که ساکنان برخی بلوک‌هاچند سال است با مشکل جمع آوری فاضلاب و آلودگی ناشی از آن درگیر هستند که قرار شد با مشارکت پیمانکار عملیات ساماندهی جمع‌آوری فاضلاب با پیش بینی ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به‌زودی اجرا شود.

فرماندار گنبدکاووس ادامه داد: همچنین شهرداری گنبد باید برای پیگیری مشکلات کلی مسکن مهر کاج و شهرک بهارستان در حوزه جمع‌آوری فاضلاب، طرح جامع خود را با پیش بینی ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار با جدول زمان بندی تا هفته آینده به فرمانداری ارائه دهد.

کریمی اظهارداشت: مجمع عمومی و انتخاب هیات امنای سایت مسکن مهر کاج با محوریت راه و شهرسازی و فرمانداری باید هرچه زودتر برگزار شود تا مسائل و مشکلات از طریق این هیات مورد پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به مطالبات ایثارگران در رابطه با واگذاری زمین برای ساخت مسکن، قرار شد در قالب مسکن محرومان از طرف اداره کل راه و شهرسازی به اداره کل بنیاد مسکن استان ۴۰۰ متر زمین برای ساخت مشارکتی چهار واحد تحویل شود.

فرماندار گنبدکاووس تاکید کرد: مصوبات نشست امروز با توجه به تاکید استاندار گلستان نسبت به حل مشکلات مردم شهرستان باید اجرا شود.
پس از این جلسه فرماندارویژه گنبدکاووس، مدیرکل بازرسی استانداری ، مدیرکل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن گلستان از مسکن مهر کاج، مسکن مهر تقی آباد و سایت مسکن سیل زدگان در تقی آباد و نهضت ملی ۴۲ واحدی تقی آباد بازدید کرده و مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز