امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه گنبدکاووس:

مشکلات و دغدغه‌های مردم با قانون‌گذاری و نظارت صحیح مجلس قابل رفع است

ستار طاطار 300x198 - مشکلات و دغدغه‌های مردم با قانون‌گذاری و نظارت صحیح مجلس قابل رفع استتورکمن نیوز: یکی از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه گنبدکاووس گفت: بسیاری از مشکلات کشور و دغدغه‌های مردم با اهتمام نمایندگان مجلس به دو وظیفه مهم قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون به راحتی قابل حل است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ حاج ستار طاطار اظهار کرد: درصورتی که نمایندگان مجلس به دو وظیفه مهم قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون اهتمام ویژه داشته باشند بدون تردید مشکلات کشور به حداقل می رسد.

طاطار اضافه کرد: متاسفانه نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی به این دو وظیفه قانونی خود کمتر توجه کرده‌اند و به همین دلیل امروز شاهدیم که کشور و مردم با مشکلات و دغدغه‌های زیادی مواجه اند.

وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی کمتر به نظرات کارشناسی برای پیشبرد امور بویژه در حوزه انتخابیه خود توجه می کنند.

این داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه گنبدکاووس همچنین با اشاره به ظرفیت های سه بخش کشاورزی، منابع ملی و مراتع و آب های سطحی و نیز مرزی بودن این شهرستان گفت: از این ظرفیت ها با یک برنامه ریزی صحیح می توان برای رشد اقتصادی و رفع بیکاری جوانان منطقه گام برداشت.

طاطار، استفاده از ظرفیت اقوام ساکن در گنبدکاووس بویژه شایستگان آنها در پست های مدیریتی را از دیگر برنامه های خود در صورت پیروزی در انتخابات اعلام کرد و افزود: متأسفانه بر خلاف اصول کلی حاکمیت و رهبری اما برخی مدیران خاص گلستانی در بکارگیری شایستگان اقوام در پست های مدیریتی کوتاهی می کند.

وی که از نخستین مدیران ترکمن در اوایل پیروزی انقلاب در دو حوزه جهادسازندگی و منابع طبیعی است ادامه داد که انتصاب بنده در پست مدیریتی نشان از توجه جدی حاکمیت به نخبگان و شایستگان اقوام است.

طاطار همچنین احترام به نظر یاش‌اولی ها را در صورتی که در انتخاب داوطلب نهایی قوم ترکمن برای نمایندگی مجلس به کارنامه مدیریتی و تخصص آنها توجه شود را خوب دانست اما گفت که متاسفانه در انتخاب نماینده دوره قبلی این شهرستان خوب عمل نشد و نماینده نیز نتوانست هر چند وقت یکبار به آنها گزارش عملکرد دهد.

این داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه گنبدکاووس که از سال ۸۱ تا ۸۹ شهردار دو شهر اینچه برون و انبار اولوم بوده و در دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر گنبدکاوس نیز با ۲۰ هزار رای نفر دوم شد، ابراز امیدواری کرد که امسال مردم با انتخاب نماینده اصلح دارای توان مدیریتی به رفع مشکلات کشور و مردم کمک نمایند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز